2x LED Batten 120cm - 40W 5600lm (140lm/W) - 6400K daglicht wit - Vervangt 320W - Samsung SMD LED chips - Flikkervrij - IP20 Stofdicht - Onderbouwverlichting
Productinformatie

2x LED Batten 120cm - 40W 5600lm (140lm/W) - 6400K daglicht wit - Vervangt 320W - Samsung SMD LED chips - Flikkervrij - IP20 Stofdicht - Onderbouwverlichting
2x LED Batten 120cm - 40W 5600lm (140lm/W) - 6400K daglicht wit - Vervangt 320W - Samsung SMD LED chips - Flikkervrij - IP20 Stofdicht - Onderbouwverlichting
• 6400K Daglicht wit
Deze LED Batten schijnt een daglicht wit licht van 6400 graden kelvin. Deze precisie lichtkleur voor het verlichten schuren, garages, keukens en werkplaatsen.
• Bespaar 79% (140lm/W)
Deze LED TL lamp produceert licht met een efficiëntie van 140 lumen per Watt. Hierdoor bespaar je ten opzichte van je oude TL verlichting maar liefst 79%.
• Samsung LED chips
Deze LED TL lamp is voorzien van de nieuwste Samsung LED chips. Hierdoor ben je verzekerd van efficiënte en kostenbesparende verlichting die nog jaren meegaat.
• Extra plat slimline design (2,5cm)
Deze LED batten hebben een opbouwhoogte van slechts 2,5cm. Dit maakt de LED batten zeer plat en geschikt als onderbouwverlichting. Denk aan boven een werkbank of onder een plank.
• Eenvoudig te installeren
Door middel van de montageclips monteer je de LED batten eenvoudig tegen iedere oppervlakte. Vaak worden ze aan het plafond gehangen, maar een plank of muur is ook mogelijk.
• 1 op 1 vervanging van TL verlichting
Deze LED batten is een complete lamp incl. lichtbron. Hiermee vervangt deze LED TL lamp een LED TL armatuur met buizen 1 op 1. Een zeer voordelige vervanging.
• 5 jaar garantie
Op deze LED batten ontvang je een uitgebreide 5 jaar all-in garantie. Defecte producten worden binnen deze 5 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
2x LED Batten 120cm - 40W 5600lm (140lm/W) - 6400K daglicht wit - Vervangt 320W - Samsung SMD LED chips - Flikkervrij - IP20 Stofdicht - Onderbouwverlichting
• 6400K Daglicht wit
Deze LED Batten schijnt een daglicht wit licht van 6400 graden kelvin. Deze precisie lichtkleur voor het verlichten schuren, garages, keukens en werkplaatsen.
• Bespaar 79% (140lm/W)
Deze LED TL lamp produceert licht met een efficiëntie van 140 lumen per Watt. Hierdoor bespaar je ten opzichte van je oude TL verlichting maar liefst 79%.
• Samsung LED chips
Deze LED TL lamp is voorzien van de nieuwste Samsung LED chips. Hierdoor ben je verzekerd van efficiënte en kostenbesparende verlichting die nog jaren meegaat.
• Extra plat slimline design (2,5cm)
Deze LED batten hebben een opbouwhoogte van slechts 2,5cm. Dit maakt de LED batten zeer plat en geschikt als onderbouwverlichting. Denk aan boven een werkbank of onder een plank.
• Eenvoudig te installeren
Door middel van de montageclips monteer je de LED batten eenvoudig tegen iedere oppervlakte. Vaak worden ze aan het plafond gehangen, maar een plank of muur is ook mogelijk.
• 1 op 1 vervanging van TL verlichting
Deze LED batten is een complete lamp incl. lichtbron. Hiermee vervangt deze LED TL lamp een LED TL armatuur met buizen 1 op 1. Een zeer voordelige vervanging.
• 5 jaar garantie
Op deze LED batten ontvang je een uitgebreide 5 jaar all-in garantie. Defecte producten worden binnen deze 5 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Uitgangsstroom | 217 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Vervangend wattage | 160 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 40 W |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Uitgangsstroom | 217 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Vervangend wattage | 160 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 40 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 230 V |
Installatie
| Koppelbaar | Nee |
|---|---|
| Plaatsing | Plafond |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor plafondtype | Zwevend, Beton, Houten plafond |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Lengte verpakking | 1225 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 2 |
| Aantal per omdoos | 30 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.42 |
|---|---|
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 1200 mm |
Algemeen
| EAN | 8720364409562 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 2 |
| Keurmerken | CE, RoHs, GS |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Inschakelstroom | 5.3 A |
|---|
Lichtbron
| CRI | >90Ra |
|---|---|
| LB factor | L90B50 |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 6400K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Lumen per watt | 120 Lm/W |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Daglicht wit |
| Flikkervrij | Ja |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 110 ° |
| Branduren | 500000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal diffuser | Polycarbonaat (PC) |
| Afwerking diffuser | Milky |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Uitgangsstroom | 217 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Vervangend wattage | 160 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 40 W |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Uitgangsstroom | 217 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Vervangend wattage | 160 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 40 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 230 V |
Installatie
| Koppelbaar | Nee |
|---|---|
| Plaatsing | Plafond |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor plafondtype | Zwevend, Beton, Houten plafond |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Lengte verpakking | 1225 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 2 |
| Aantal per omdoos | 30 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.42 |
|---|---|
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 1200 mm |
Algemeen
| EAN | 8720364409562 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 2 |
| Keurmerken | CE, RoHs, GS |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Inschakelstroom | 5.3 A |
|---|
Lichtbron
| CRI | >90Ra |
|---|---|
| LB factor | L90B50 |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 6400K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Lumen per watt | 120 Lm/W |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Daglicht wit |
| Flikkervrij | Ja |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 110 ° |
| Branduren | 500000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal diffuser | Polycarbonaat (PC) |
| Afwerking diffuser | Milky |
Downloads

2x LED Batten 120cm - 40W 5600lm (140lm/W) - 6400K daglicht wit - Vervangt 320W - Samsung SMD LED chips - Flikkervrij - IP20 Stofdicht - Onderbouwverlichting

2x LED Batten 120cm - 40W 5600lm (140lm/W) - 6400K daglicht wit - Vervangt 320W - Samsung SMD LED chips - Flikkervrij - IP20 Stofdicht - Onderbouwverlichting
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Uitgangsstroom | 217 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 4800 lm |
| Vervangend wattage | 160 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 40 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Spanning | 230 V |
Installatie
| Koppelbaar | Nee |
|---|---|
| Plaatsing | Plafond |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor plafondtype | Zwevend, Beton, Houten plafond |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 76 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Lengte verpakking | 1225 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 2 |
| Aantal per omdoos | 30 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.42 |
|---|---|
| Breedte | 74 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 1200 mm |
Algemeen
| EAN | 8720364409562 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 2 |
| Keurmerken | CE, RoHs, GS |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Inschakelstroom | 5.3 A |
|---|
Lichtbron
| CRI | >90Ra |
|---|---|
| LB factor | L90B50 |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 6400K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Lumen per watt | 120 Lm/W |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Daglicht wit |
| Flikkervrij | Ja |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 110 ° |
| Branduren | 500000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
| Materiaal diffuser | Polycarbonaat (PC) |
| Afwerking diffuser | Milky |






