Set van 4 Layton solar sokkellampen - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht
Productinformatie

Set van 4 Layton solar sokkellampen - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht
4x Layton solar sokkellampen - 3000K - 900 Lumen - 6-12 uur - IP65
• Monocrystal technologie
De zonnepanelen zijn gemaakt met behulp van monokristallen. Hierdoor zet de spot zonlicht tot 80% sneller om in energie. De tuinspots laden hierdoor zelfs in de schaduw op.
• Lange brandtijd van 6 tot 12 uur
Deze solarlamp brandt tot 6 uur op de felste lichtstand en tot wel 12 uur lang op de gedimde lichtmodus. Zo geniet je de hele avond van een verlichte tuin.
• Korte laadtijd van 5 tot 6 uur
Bij zonnig weer is de prikspot in 5 tot 6 uur opgeladen, wat betekent dat hij je tuin 's avonds efficiënt en mooi verlicht.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Door de hoge IP-waarde geen defecten door vocht, stof, ijzel of sneeuw. Zo geniet je het hele jaar en ieder jaar opnieuw van je sfeervolle solar verlichting.
• Schemerschakelaar
Doordat er een schemerschakelaar in de lamp zit, gaat de lamp automatisch aan als het begint te schemeren. Zo heb je iedere avond automatisch een goed verlichte tuin.
• Gemaakt van duurzaam kunststof
Deze solar prikspot is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor ziet het armatuur er lang als nieuw uit en is de solar prikspot eenvoudig schoon te maken.
• Schemerschakelaar
Doordat er een schemerschakelaar in de lamp zit, gaat de lamp automatisch aan als het begint te schemeren. Zo heb je iedere avond automatisch een goed verlichte tuin.
• Incl. 2 jaar garantie
Op deze solar spotlight ontvang je een uitgebreide 2 jaar garantie. Defecten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
4x Layton solar sokkellampen - 3000K - 900 Lumen - 6-12 uur - IP65
• Monocrystal technologie
De zonnepanelen zijn gemaakt met behulp van monokristallen. Hierdoor zet de spot zonlicht tot 80% sneller om in energie. De tuinspots laden hierdoor zelfs in de schaduw op.
• Lange brandtijd van 6 tot 12 uur
Deze solarlamp brandt tot 6 uur op de felste lichtstand en tot wel 12 uur lang op de gedimde lichtmodus. Zo geniet je de hele avond van een verlichte tuin.
• Korte laadtijd van 5 tot 6 uur
Bij zonnig weer is de prikspot in 5 tot 6 uur opgeladen, wat betekent dat hij je tuin 's avonds efficiënt en mooi verlicht.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Door de hoge IP-waarde geen defecten door vocht, stof, ijzel of sneeuw. Zo geniet je het hele jaar en ieder jaar opnieuw van je sfeervolle solar verlichting.
• Schemerschakelaar
Doordat er een schemerschakelaar in de lamp zit, gaat de lamp automatisch aan als het begint te schemeren. Zo heb je iedere avond automatisch een goed verlichte tuin.
• Gemaakt van duurzaam kunststof
Deze solar prikspot is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor ziet het armatuur er lang als nieuw uit en is de solar prikspot eenvoudig schoon te maken.
• Schemerschakelaar
Doordat er een schemerschakelaar in de lamp zit, gaat de lamp automatisch aan als het begint te schemeren. Zo heb je iedere avond automatisch een goed verlichte tuin.
• Incl. 2 jaar garantie
Op deze solar spotlight ontvang je een uitgebreide 2 jaar garantie. Defecten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | Schemerschakelaar |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Indirect |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| UV bestendig | Ja |
Algemeen
| EAN | 8720365421709 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 4 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Vloer |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Lengte verpakking | 270 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 4 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 260 mm |
|---|---|
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 260 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | Schemerschakelaar |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Indirect |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| UV bestendig | Ja |
Algemeen
| EAN | 8720365421709 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 4 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Vloer |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Lengte verpakking | 270 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 4 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 260 mm |
|---|---|
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 260 mm |
Downloads

Set van 4 Layton solar sokkellampen - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht

Set van 4 Layton solar sokkellampen - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | Schemerschakelaar |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Indirect |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| UV bestendig | Ja |
Algemeen
| EAN | 8720365421709 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 4 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Vloer |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Lengte verpakking | 270 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 4 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 260 mm |
|---|---|
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 260 mm |





