Set van 6 Pittsburg LED inbouwspots - 6W 570lm - GU10 LED Module - Extra plat - 4000K neutraal wit - Dimbaar - Kantelbaar - Binnen - Wit
Productinformatie

Set van 6 Pittsburg LED inbouwspots - 6W 570lm - GU10 LED Module - Extra plat - 4000K neutraal wit - Dimbaar - Kantelbaar - Binnen - Wit
6x Pittsburg LED Inbouwspots Extra Plat - GU10 6W 570lm - 4000K - Kantelbaar - Wit
• Witte poedercoating
De inbouwspot is afgewerkt met een witte vochtbestendige en UV-bestendige AKZO-Nobel poedercoating. Hierdoor geen verkleuring door zonlicht of afbladderen van verf door vocht.
• Incl. verwisselbare LED module
Deze inbouwspot wordt geleverd met een LED module. Hierdoor heeft deze een inbouwdiepte van slechts 35mm. Deze lichtbron is verwisselbaar met een GU10 lichtbron.
• IP20 Stofdicht
Een beschermingswaarde van IP20 betekent dat de LED inbouwspots geschikt zijn voor alle droge ruimtes. Denk hierbij aan de slaapkamer, woonkamer, gang en keuken.
• Neutraal witte lichtkleur - 4000K
Deze Heldere lichtkleur is perfect voor badkamers, keukens en winkels. Ook geschikt voor lichtaccenten aanbrengen op beelden, schilderijen of planten.
• Volledig traploos dimbaar
Sluit deze LED inbouwspots aan op een geschikte LED dimmer en je kunt deze volledig traploos dimmen van 100-10%. Zo heb je altijd precies de juiste hoeveelheid licht.
• Gemaakt van onderhoudsvrij aluminium
Dit armatuur is gemaakt van onderhoudsvrij aluminium. Dit materiaal is licht van gewicht, trekt geen vuil en stof aan en is eenvoudig schoon te maken.
• Kantelbaar
De inbouwspots zijn kantelbaar en geschikt voor montage in een koof of voor het aanbrengen van lichtaccenten. Ideaal voor het uitlichten van een schilderij, plant of beeld.
• Extra lage inbouwdiepte
De lage inbouwdiepte maakt de inbouwspot geschikt voor plafonds met weinig ruimte tussen het plafond en het verlaagde plafond. Hierdoor past de spot altijd.
6x Pittsburg LED Inbouwspots Extra Plat - GU10 6W 570lm - 4000K - Kantelbaar - Wit
• Witte poedercoating
De inbouwspot is afgewerkt met een witte vochtbestendige en UV-bestendige AKZO-Nobel poedercoating. Hierdoor geen verkleuring door zonlicht of afbladderen van verf door vocht.
• Incl. verwisselbare LED module
Deze inbouwspot wordt geleverd met een LED module. Hierdoor heeft deze een inbouwdiepte van slechts 35mm. Deze lichtbron is verwisselbaar met een GU10 lichtbron.
• IP20 Stofdicht
Een beschermingswaarde van IP20 betekent dat de LED inbouwspots geschikt zijn voor alle droge ruimtes. Denk hierbij aan de slaapkamer, woonkamer, gang en keuken.
• Neutraal witte lichtkleur - 4000K
Deze Heldere lichtkleur is perfect voor badkamers, keukens en winkels. Ook geschikt voor lichtaccenten aanbrengen op beelden, schilderijen of planten.
• Volledig traploos dimbaar
Sluit deze LED inbouwspots aan op een geschikte LED dimmer en je kunt deze volledig traploos dimmen van 100-10%. Zo heb je altijd precies de juiste hoeveelheid licht.
• Gemaakt van onderhoudsvrij aluminium
Dit armatuur is gemaakt van onderhoudsvrij aluminium. Dit materiaal is licht van gewicht, trekt geen vuil en stof aan en is eenvoudig schoon te maken.
• Kantelbaar
De inbouwspots zijn kantelbaar en geschikt voor montage in een koof of voor het aanbrengen van lichtaccenten. Ideaal voor het uitlichten van een schilderij, plant of beeld.
• Extra lage inbouwdiepte
De lage inbouwdiepte maakt de inbouwspot geschikt voor plafonds met weinig ruimte tussen het plafond en het verlaagde plafond. Hierdoor past de spot altijd.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Lichtstroom | 570 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Zaagmaat | 75 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Lichtstroom | 570 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Zaagmaat | 75 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
Installatie
| Koppelbaar | Ja |
|---|---|
| Geaard | Nee |
| Plaatsing | Plafond |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor plafondtype | Zwevend, Systeemplafond |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 6 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
Algemeen
| EAN | 8720365441462 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 6 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Fase aan- en afsnijding |
|---|---|
| Toepassingen | Kantoor, Gezondheidszorg, Onderwijs, Retail, Architectuur, Recreatiegebied |
| Ruimte | Keuken, Slaapkamer, Gang, Kelder, Woonkamer, Toilet, Winkel, Kantoor, Bureau |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Wattage per lichtpunt | 6 W |
| Lichtbron vervangbaar | Ja |
| Aantal lichtpunten | 6 |
| Aantal lumen per lichtpunt | 570 lm |
| Schakelcycli | 50000 |
| Lumen per watt | 95 Lm/W |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Neutraal wit |
| Flikkervrij | Ja |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Kantelbaar | Ja |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Ja |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Kantelhoek | 45 ° |
Afmetingen & gewichten
| Diameter spot | 90 mm |
|---|---|
| Diameter | 90 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Lichtstroom | 570 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Zaagmaat | 75 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Lichtstroom | 570 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Zaagmaat | 75 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
Installatie
| Koppelbaar | Ja |
|---|---|
| Geaard | Nee |
| Plaatsing | Plafond |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor plafondtype | Zwevend, Systeemplafond |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 6 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
Algemeen
| EAN | 8720365441462 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 6 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Fase aan- en afsnijding |
|---|---|
| Toepassingen | Kantoor, Gezondheidszorg, Onderwijs, Retail, Architectuur, Recreatiegebied |
| Ruimte | Keuken, Slaapkamer, Gang, Kelder, Woonkamer, Toilet, Winkel, Kantoor, Bureau |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Wattage per lichtpunt | 6 W |
| Lichtbron vervangbaar | Ja |
| Aantal lichtpunten | 6 |
| Aantal lumen per lichtpunt | 570 lm |
| Schakelcycli | 50000 |
| Lumen per watt | 95 Lm/W |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Neutraal wit |
| Flikkervrij | Ja |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Kantelbaar | Ja |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Ja |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Kantelhoek | 45 ° |
Afmetingen & gewichten
| Diameter spot | 90 mm |
|---|---|
| Diameter | 90 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
Downloads

Set van 6 Pittsburg LED inbouwspots - 6W 570lm - GU10 LED Module - Extra plat - 4000K neutraal wit - Dimbaar - Kantelbaar - Binnen - Wit

Set van 6 Pittsburg LED inbouwspots - 6W 570lm - GU10 LED Module - Extra plat - 4000K neutraal wit - Dimbaar - Kantelbaar - Binnen - Wit
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Lichtstroom | 570 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Lichtrichting | Downlight |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Zaagmaat | 75 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
Installatie
| Koppelbaar | Ja |
|---|---|
| Geaard | Nee |
| Plaatsing | Plafond |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor plafondtype | Zwevend, Systeemplafond |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 6 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
Algemeen
| EAN | 8720365441462 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 6 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Fase aan- en afsnijding |
|---|---|
| Toepassingen | Kantoor, Gezondheidszorg, Onderwijs, Retail, Architectuur, Recreatiegebied |
| Ruimte | Keuken, Slaapkamer, Gang, Kelder, Woonkamer, Toilet, Winkel, Kantoor, Bureau |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 4000K |
| Wattage per lichtpunt | 6 W |
| Lichtbron vervangbaar | Ja |
| Aantal lichtpunten | 6 |
| Aantal lumen per lichtpunt | 570 lm |
| Schakelcycli | 50000 |
| Lumen per watt | 95 Lm/W |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Neutraal wit |
| Flikkervrij | Ja |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Kantelbaar | Ja |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Ja |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Kantelhoek | 45 ° |
Afmetingen & gewichten
| Diameter spot | 90 mm |
|---|---|
| Diameter | 90 mm |
| Lengte | 90 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Inbouwdiepte | 35 mm |






