Bristol - LED Wandlamp met sensor - 10 Watt 814 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart
Productinformatie

Bristol - LED Wandlamp met sensor - 10 Watt 814 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart
Bristol - LED Wandlamp met sensor - 10W 814lm - 3000K - zwart
De Bristol wandlamp is IP54 waterdicht en dus geschikt voor buiten, de lamp is bestand is tegen regen, sneeuw en vocht. De lamp schijnt een 3000K warm wit licht door middel van ingebouwde LED's met een lichtsterkte van 800 Lumen. De bewegingssensor reageert binnen een bereik van 9 meter en een detectiehoek van 140 graden. Hierdoor springt de wandlamp nooit onnodig aan. De schemerschakelaar is instelbaar tussen de 3 en 2000 Lux..
Het moderne design wordt gecomplementeerd door duurzame materialen zoals polycarbonaat en aluminium, en de lamp is eenvoudig aan te sluiten op een 230V stroomnet. Bovendien wordt de lamp geleverd met 5 jaar garantie.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Gemaakt van polycarbonaat
Deze LED wandlamp is gemaakt van onderhoudsvrij polycarbonaat. Dit materiaal roest niet, blijft lang als nieuw en is eenvoudig schoon te maken. Perfect voor buiten dus.
• Geïntegreerde lichtbron
Deze LED wandlamp heeft een geïntegreerde LED lichtbron. Dit zorgt ervoor dat de lichtkleur en lichtopbrengst naadloos aansluiten bij het ontwerp van de lamp.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Bristol - LED Wandlamp met sensor - 10W 814lm - 3000K - zwart
De Bristol wandlamp is IP54 waterdicht en dus geschikt voor buiten, de lamp is bestand is tegen regen, sneeuw en vocht. De lamp schijnt een 3000K warm wit licht door middel van ingebouwde LED's met een lichtsterkte van 800 Lumen. De bewegingssensor reageert binnen een bereik van 9 meter en een detectiehoek van 140 graden. Hierdoor springt de wandlamp nooit onnodig aan. De schemerschakelaar is instelbaar tussen de 3 en 2000 Lux..
Het moderne design wordt gecomplementeerd door duurzame materialen zoals polycarbonaat en aluminium, en de lamp is eenvoudig aan te sluiten op een 230V stroomnet. Bovendien wordt de lamp geleverd met 5 jaar garantie.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Gemaakt van polycarbonaat
Deze LED wandlamp is gemaakt van onderhoudsvrij polycarbonaat. Dit materiaal roest niet, blijft lang als nieuw en is eenvoudig schoon te maken. Perfect voor buiten dus.
• Geïntegreerde lichtbron
Deze LED wandlamp heeft een geïntegreerde LED lichtbron. Dit zorgt ervoor dat de lichtkleur en lichtopbrengst naadloos aansluiten bij het ontwerp van de lamp.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 27 W |
| Lichtstroom | 814 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 27 W |
| Lichtstroom | 814 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Installatie
| Geaard | Nee |
|---|---|
| Plaatsing | Muur |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 72 mm |
| Hoogte verpakking | 312 mm |
| Lengte verpakking | 108 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 20 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722713546 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor |
|---|---|
| Detectiehoek | 140 ° |
| Lichtgevoeligheid | <3-2000 LUX (instelbaar) |
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Detectieafstand | 9 m |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Ja |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 240 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.474 |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Breedte montageplaat | 55 mm |
| Lengte montageplaat | 95 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 27 W |
| Lichtstroom | 814 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 27 W |
| Lichtstroom | 814 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Installatie
| Geaard | Nee |
|---|---|
| Plaatsing | Muur |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 72 mm |
| Hoogte verpakking | 312 mm |
| Lengte verpakking | 108 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 20 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722713546 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor |
|---|---|
| Detectiehoek | 140 ° |
| Lichtgevoeligheid | <3-2000 LUX (instelbaar) |
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Detectieafstand | 9 m |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Ja |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 240 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.474 |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Breedte montageplaat | 55 mm |
| Lengte montageplaat | 95 mm |
Downloads

Bristol - LED Wandlamp met sensor - 10 Watt 814 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart

Bristol - LED Wandlamp met sensor - 10 Watt 814 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 27 W |
| Lichtstroom | 814 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Installatie
| Geaard | Nee |
|---|---|
| Plaatsing | Muur |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 72 mm |
| Hoogte verpakking | 312 mm |
| Lengte verpakking | 108 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 20 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722713546 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor |
|---|---|
| Detectiehoek | 140 ° |
| Lichtgevoeligheid | <3-2000 LUX (instelbaar) |
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Detectieafstand | 9 m |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Ja |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 240 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.474 |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Lengte | 55 mm |
| Breedte montageplaat | 55 mm |
| Lengte montageplaat | 95 mm |






