Leeds - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 780 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten
Productinformatie

Leeds - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 780 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten
Leeds - LED Wandlamp met sensor - 10W 780lm - 3000K - Zwart
Deze moderne Leeds wandlamp is door zijn bewegingssensor en schemerschakelaar super functioneel. Beide sensoren zijn volledig onafhankelijk van elkaar in te stellen. Hierdoor gaat de lamp alleen aan wanneer jij dat wilt. De wandlamp verbruikt 10 Watt en produceert hiermee maar liefst 800 lumen aan licht. De bewegingssensor heeft een detectieafstand van 9 meter en is instelbaar in vertragingstijd. De schemerschakelaar kan ingesteld worden in waardes tussen de 3 en 2000 Lux.
Over defecten door vocht en/of stof hoef jij je geen zorgen te maken. De wandlamp is IP65 waterdicht.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Gemaakt van polycarbonaat
Deze LED wandlamp is gemaakt van onderhoudsvrij polycarbonaat. Dit materiaal roest niet, blijft lang als nieuw en is eenvoudig schoon te maken. Perfect voor buiten dus.
• Geïntegreerde lichtbron
Deze LED wandlamp heeft een geïntegreerde LED lichtbron. Dit zorgt ervoor dat de lichtkleur en lichtopbrengst naadloos aansluiten bij het ontwerp van de lamp.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Leeds - LED Wandlamp met sensor - 10W 780lm - 3000K - Zwart
Deze moderne Leeds wandlamp is door zijn bewegingssensor en schemerschakelaar super functioneel. Beide sensoren zijn volledig onafhankelijk van elkaar in te stellen. Hierdoor gaat de lamp alleen aan wanneer jij dat wilt. De wandlamp verbruikt 10 Watt en produceert hiermee maar liefst 800 lumen aan licht. De bewegingssensor heeft een detectieafstand van 9 meter en is instelbaar in vertragingstijd. De schemerschakelaar kan ingesteld worden in waardes tussen de 3 en 2000 Lux.
Over defecten door vocht en/of stof hoef jij je geen zorgen te maken. De wandlamp is IP65 waterdicht.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Gemaakt van polycarbonaat
Deze LED wandlamp is gemaakt van onderhoudsvrij polycarbonaat. Dit materiaal roest niet, blijft lang als nieuw en is eenvoudig schoon te maken. Perfect voor buiten dus.
• Geïntegreerde lichtbron
Deze LED wandlamp heeft een geïntegreerde LED lichtbron. Dit zorgt ervoor dat de lichtkleur en lichtopbrengst naadloos aansluiten bij het ontwerp van de lamp.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 26 W |
| Lichtstroom | 780 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 26 W |
| Lichtstroom | 780 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 153 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Lengte verpakking | 292 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 10 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722713584 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.55 |
|---|---|
| Breedte | 288 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Lengte | 91 mm |
| Breedte montageplaat | 30 mm |
| Lengte montageplaat | 94 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 26 W |
| Lichtstroom | 780 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 26 W |
| Lichtstroom | 780 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 153 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Lengte verpakking | 292 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 10 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722713584 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.55 |
|---|---|
| Breedte | 288 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Lengte | 91 mm |
| Breedte montageplaat | 30 mm |
| Lengte montageplaat | 94 mm |
Downloads

Leeds - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 780 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten

Leeds - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 780 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Powerfactor | >0.90 |
| Vervangend wattage | 26 W |
| Lichtstroom | 780 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 153 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Lengte verpakking | 292 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 10 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722713584 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.55 |
|---|---|
| Breedte | 288 mm |
| Hoogte | 145 mm |
| Lengte | 91 mm |
| Breedte montageplaat | 30 mm |
| Lengte montageplaat | 94 mm |






