Set van 10 GU10 LED Spots - 4,5 watt - 400 lumen - 2700K warm wit licht - GU10-fitting - LED reflector - Vervangt 50 watt
Productinformatie

Set van 10 GU10 LED Spots - 4,5 watt - 400 lumen - 2700K warm wit licht - GU10-fitting - LED reflector - Vervangt 50 watt
Set van 10 GU10 LED Spots - 4,5W - 400lm - 2700K - Vervangt 50 watt
Snel, eenvoudig en effectief besparen op energiekosten doe je met deze GU10 spot van HOFTRONIC. Met de LED spot kun je je huidige halogeenlampen, gloeilampen of LED lampen 1 op 1 vervangen. Met een verbruik van slechts 4,5 Watt en een lichtopbrengst van 400 lumen vervangt deze LED spot een halogeenlamp van 50 Watt. Een besparing van 85% op je energiekosten. De LED spot schijnt een sfeervol warm wit licht van 2700 graden kelvin.
De perfecte lichtkleur voor ontspanningsruimtes, zoals de slaapkamer, woonkamer en zolder.
• GU10 spot
De GU10 spot is een LED-lamp met een ronde, afgeplatte kop. De lamp heeft een hoogte van 5,4 cm en een diameter van 5 cm. De afstand tussen de aansluitpinnetjes is 10 mm.
• Vervangt 50 watt
Deze energiezuinige lamp vervangt een traditionele lamp van 50 Watt. Dezelfde lichtopbrengst met minder verbruik. Zo bespaar je snel op energiekosten.
• 2700K - Extra warm wit
Deze heldere en warme lichtkleur is zeer geschikt voor het sfeervol verlichten van de woonkamer, slaapkamer en andere ontspanningsruimtes. Warm, maar toch functioneel.
• Brede stralingshoek van 100 graden
Door de brede stralingshoek van 100 graden verlicht de lamp eenvoudig een groot gebied. Dit maakt de lampen geschikt voor het aanbrengen van hoofdverlichting en sfeerverlichting.
• 15.000 branduren (ongeveer 6 jaar)
De lamp heeft 15.000 gegarandeerde branduren. Dit betekent dat als de lamp 150 dagen per jaar gedurende 6 uur per dag brandt, deze minstens 6 jaar mee zal gaan.
• 2 jaar garantie
Op deze LED lamp ontvang je een uitgebreide 2 jaar all-in garantie. Defecte producten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Set van 10 GU10 LED Spots - 4,5W - 400lm - 2700K - Vervangt 50 watt
Snel, eenvoudig en effectief besparen op energiekosten doe je met deze GU10 spot van HOFTRONIC. Met de LED spot kun je je huidige halogeenlampen, gloeilampen of LED lampen 1 op 1 vervangen. Met een verbruik van slechts 4,5 Watt en een lichtopbrengst van 400 lumen vervangt deze LED spot een halogeenlamp van 50 Watt. Een besparing van 85% op je energiekosten. De LED spot schijnt een sfeervol warm wit licht van 2700 graden kelvin.
De perfecte lichtkleur voor ontspanningsruimtes, zoals de slaapkamer, woonkamer en zolder.
• GU10 spot
De GU10 spot is een LED-lamp met een ronde, afgeplatte kop. De lamp heeft een hoogte van 5,4 cm en een diameter van 5 cm. De afstand tussen de aansluitpinnetjes is 10 mm.
• Vervangt 50 watt
Deze energiezuinige lamp vervangt een traditionele lamp van 50 Watt. Dezelfde lichtopbrengst met minder verbruik. Zo bespaar je snel op energiekosten.
• 2700K - Extra warm wit
Deze heldere en warme lichtkleur is zeer geschikt voor het sfeervol verlichten van de woonkamer, slaapkamer en andere ontspanningsruimtes. Warm, maar toch functioneel.
• Brede stralingshoek van 100 graden
Door de brede stralingshoek van 100 graden verlicht de lamp eenvoudig een groot gebied. Dit maakt de lampen geschikt voor het aanbrengen van hoofdverlichting en sfeerverlichting.
• 15.000 branduren (ongeveer 6 jaar)
De lamp heeft 15.000 gegarandeerde branduren. Dit betekent dat als de lamp 150 dagen per jaar gedurende 6 uur per dag brandt, deze minstens 6 jaar mee zal gaan.
• 2 jaar garantie
Op deze LED lamp ontvang je een uitgebreide 2 jaar all-in garantie. Defecte producten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Wattage | 4.5 W |
| Powerfactor | >0.50 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Wattage | 4.5 W |
| Powerfactor | >0.50 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Breedte verpakking | 51 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Lengte verpakking | 51 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium & Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722729363 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 10 |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Ruimte | Slaapkamer, Gang, Woonkamer, Toilet, Winkel, Kantoor |
|---|
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Schakelcycli | 30000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 100 ° |
| Branduren | 15000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | GU10 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte | 58 mm |
| Lengte | 50 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Wattage | 4.5 W |
| Powerfactor | >0.50 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Wattage | 4.5 W |
| Powerfactor | >0.50 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Breedte verpakking | 51 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Lengte verpakking | 51 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium & Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722729363 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 10 |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Ruimte | Slaapkamer, Gang, Woonkamer, Toilet, Winkel, Kantoor |
|---|
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Schakelcycli | 30000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 100 ° |
| Branduren | 15000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | GU10 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte | 58 mm |
| Lengte | 50 mm |
Downloads

Set van 10 GU10 LED Spots - 4,5 watt - 400 lumen - 2700K warm wit licht - GU10-fitting - LED reflector - Vervangt 50 watt

Set van 10 GU10 LED Spots - 4,5 watt - 400 lumen - 2700K warm wit licht - GU10-fitting - LED reflector - Vervangt 50 watt
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 400 lm |
| Wattage | 4.5 W |
| Powerfactor | >0.50 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Breedte verpakking | 51 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Lengte verpakking | 51 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium & Kunststof |
Algemeen
| EAN | 8720722729363 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 10 |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Ruimte | Slaapkamer, Gang, Woonkamer, Toilet, Winkel, Kantoor |
|---|
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Schakelcycli | 30000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 100 ° |
| Branduren | 15000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | GU10 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte | 58 mm |
| Lengte | 50 mm |






