Tafellamp Voryn bianco m - Witte paddenstoel lamp van metaal voor binnen - Zonder lichtbron
Productinformatie

Tafellamp Voryn bianco m - Witte paddenstoel lamp van metaal voor binnen - Zonder lichtbron
Sfeervolle paddenstoel lamp voor binnen - Brede, grotere variant
De witte Voryn bianco m tafellamp met brede steel heeft een vriendelijk en licht karakter. De kap en robuuste steel krijgen hier een zachtere uitstraling, versterkt door het warme, gelige licht dat onder de kap vandaan straalt wanneer de LED-lamp aan staat.
Het resultaat is een rustige, uitnodigende sfeer die goed werkt in lichte interieurs. Deze mushroom lamp komt mooi tot zijn recht op een nachtkastje, in een open kast of op een bijzettafel in de woonkamer. Door de eenvoudige vorm van een paddenstoel laat de Voryn zich gemakkelijk combineren met hout, textiel en andere natuurlijke materialen.
Deze uitvoering van de Voryn bianco m tafellamp is ideaal voor wie houdt van een modern interieur met een hartelijke retro uitstraling, waarin verlichting niet alleen functioneel is, maar ook bijdraagt aan de sfeer van een ruimte.
• Sculpturaal design
De organische paddenstoelvorm maakt dat dit niet alleen een lamp is, maar ook een kunstobject dat direct karakter en stijl toevoegt aan elke ruimte.
• Robuust metalen ontwerp
Het volledig metalen frame van deze lamp voelt stevig aan en benadrukt het tijdloze karakter ervan.
• Designed to inspire. Crafted to last.
Gemaakt om op te gaan in jouw interieur en tegelijkertijd precies dát te doen wat licht moet doen: karakter geven, rust brengen, accenten leggen.
• Veelzijdig te plaatsen en makkelijk te verplaatsen
Compact van formaat, waardoor de lamp perfect tot zijn recht komt op nachtkastjes, bijzettafels of bureaus én makkelijk te verplaatsen is.
• Exclusief lichtbron
Deze lamp wordt geleverd zonder lichtbron. Hierdoor kun je zelf jouw gewenste lichtkleur, stralingshoek en lichtopbrengst bepalen. Altijd het juiste licht.
• Licht dat binnen leeft
Voel je thuis door een verwelkomende gloed in elke binnenruimte. Houd de lamp wel weg van vocht, want hier komt hij niet tot zijn recht. Zo blijft het licht warm en uitnodigend, voor jarenlang genieten.
• Onderdeel van de Voryn-serie
Verkrijgbaar in verschillende kleuren, maten en soorten lampen.
Sfeervolle paddenstoel lamp voor binnen - Brede, grotere variant
De witte Voryn bianco m tafellamp met brede steel heeft een vriendelijk en licht karakter. De kap en robuuste steel krijgen hier een zachtere uitstraling, versterkt door het warme, gelige licht dat onder de kap vandaan straalt wanneer de LED-lamp aan staat.
Het resultaat is een rustige, uitnodigende sfeer die goed werkt in lichte interieurs. Deze mushroom lamp komt mooi tot zijn recht op een nachtkastje, in een open kast of op een bijzettafel in de woonkamer. Door de eenvoudige vorm van een paddenstoel laat de Voryn zich gemakkelijk combineren met hout, textiel en andere natuurlijke materialen.
Deze uitvoering van de Voryn bianco m tafellamp is ideaal voor wie houdt van een modern interieur met een hartelijke retro uitstraling, waarin verlichting niet alleen functioneel is, maar ook bijdraagt aan de sfeer van een ruimte.
• Sculpturaal design
De organische paddenstoelvorm maakt dat dit niet alleen een lamp is, maar ook een kunstobject dat direct karakter en stijl toevoegt aan elke ruimte.
• Robuust metalen ontwerp
Het volledig metalen frame van deze lamp voelt stevig aan en benadrukt het tijdloze karakter ervan.
• Designed to inspire. Crafted to last.
Gemaakt om op te gaan in jouw interieur en tegelijkertijd precies dát te doen wat licht moet doen: karakter geven, rust brengen, accenten leggen.
• Veelzijdig te plaatsen en makkelijk te verplaatsen
Compact van formaat, waardoor de lamp perfect tot zijn recht komt op nachtkastjes, bijzettafels of bureaus én makkelijk te verplaatsen is.
• Exclusief lichtbron
Deze lamp wordt geleverd zonder lichtbron. Hierdoor kun je zelf jouw gewenste lichtkleur, stralingshoek en lichtopbrengst bepalen. Altijd het juiste licht.
• Licht dat binnen leeft
Voel je thuis door een verwelkomende gloed in elke binnenruimte. Houd de lamp wel weg van vocht, want hier komt hij niet tot zijn recht. Zo blijft het licht warm en uitnodigend, voor jarenlang genieten.
• Onderdeel van de Voryn-serie
Verkrijgbaar in verschillende kleuren, maten en soorten lampen.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ +45°C |
| Frequentie | 50Hz |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ +45°C |
| Frequentie | 50Hz |
Algemeen
| EAN | 8720722733049 |
|---|---|
| Merk | LUSENZ |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Lichtbron
| Inclusief lichtbron | Nee |
|---|---|
| Lichtbron vervangbaar | Ja |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | E27 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Mat wit |
|---|---|
| Materiaal | Gecoat metaal |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
| Kabel met stekker | Ja |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 360 mm |
| Lengte verpakking | 350 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 2 |
Afmetingen & gewichten
| Kabellengte | 1.8 m |
|---|---|
| Hoogte | 360 mm |
| Diameter lampenkap | 330 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ +45°C |
| Frequentie | 50Hz |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ +45°C |
| Frequentie | 50Hz |
Algemeen
| EAN | 8720722733049 |
|---|---|
| Merk | LUSENZ |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Lichtbron
| Inclusief lichtbron | Nee |
|---|---|
| Lichtbron vervangbaar | Ja |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | E27 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Mat wit |
|---|---|
| Materiaal | Gecoat metaal |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
| Kabel met stekker | Ja |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 360 mm |
| Lengte verpakking | 350 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 2 |
Afmetingen & gewichten
| Kabellengte | 1.8 m |
|---|---|
| Hoogte | 360 mm |
| Diameter lampenkap | 330 mm |
Downloads

Tafellamp Voryn bianco m - Witte paddenstoel lamp van metaal voor binnen - Zonder lichtbron

Tafellamp Voryn bianco m - Witte paddenstoel lamp van metaal voor binnen - Zonder lichtbron
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0°C ~ +45°C |
| Frequentie | 50Hz |
Algemeen
| EAN | 8720722733049 |
|---|---|
| Merk | LUSENZ |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Lichtbron
| Inclusief lichtbron | Nee |
|---|---|
| Lichtbron vervangbaar | Ja |
| Aantal lichtpunten | 2 |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | E27 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Mat wit |
|---|---|
| Materiaal | Gecoat metaal |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
| Kabel met stekker | Ja |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Hoogte verpakking | 360 mm |
| Lengte verpakking | 350 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 2 |
Afmetingen & gewichten
| Kabellengte | 1.8 m |
|---|---|
| Hoogte | 360 mm |
| Diameter lampenkap | 330 mm |





