USB-A-adapter - USB-A-lader - 2 poorts - 2400mA - 12W - Wit
Productinformatie

USB-A-adapter - USB-A-lader - 2 poorts - 2400mA - 12W - Wit
Productinformatie
USB - A - adapter - USB - A - lader - 2 poorts - 2400mA - 12W - Wit
Deze USB-A oplader beschikt over quick charge. Hierdoor worden aangesloten apparaten binnen een mum van tijd opgeladen. De Quick charge oplader beschikt over twee USB-A poorten. Dit zorgt ervoor dat je twee apparaten tegelijkertijd kunt opladen met deze oplader. Je kunt tot een maximum van 300 mA aansluiten op deze oplader.
USB - A - adapter - USB - A - lader - 2 poorts - 2400mA - 12W - Wit
Deze USB-A oplader beschikt over quick charge. Hierdoor worden aangesloten apparaten binnen een mum van tijd opgeladen. De Quick charge oplader beschikt over twee USB-A poorten. Dit zorgt ervoor dat je twee apparaten tegelijkertijd kunt opladen met deze oplader. Je kunt tot een maximum van 300 mA aansluiten op deze oplader.
Belangrijkste specificaties
Alle specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Max. belasting | 3000 mA |
| Aantal ingangen | 1 |
| Kabel uiteinde 2 | USB-A female |
| Kabel uiteinde 1 | USB-A female |
| Max. wattage | 12 W |
| Aantal aansluitpunten | 2 |
| Kabel uiteinde | Euro Male |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Max. belasting | 3000 mA |
| Aantal ingangen | 1 |
| Kabel uiteinde 2 | USB-A female |
| Kabel uiteinde 1 | USB-A female |
| Max. wattage | 12 W |
| Aantal aansluitpunten | 2 |
| Kabel uiteinde | Euro Male |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Wattage | 12 W |
| Draadloos laden | Nee |
Installatie
| Aansluitspanning | 100-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 37 mm |
|---|---|
| Hoogte | 22.4 mm |
| Lengte | 71.5 mm |
Algemeen
| EAN | 4040849449529 |
|---|---|
| Merk | Goobay |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Lengte verpakking | 90 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 200 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | ABS |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Max. belasting | 3000 mA |
| Aantal ingangen | 1 |
| Kabel uiteinde 2 | USB-A female |
| Kabel uiteinde 1 | USB-A female |
| Max. wattage | 12 W |
| Aantal aansluitpunten | 2 |
| Kabel uiteinde | Euro Male |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Max. belasting | 3000 mA |
| Aantal ingangen | 1 |
| Kabel uiteinde 2 | USB-A female |
| Kabel uiteinde 1 | USB-A female |
| Max. wattage | 12 W |
| Aantal aansluitpunten | 2 |
| Kabel uiteinde | Euro Male |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Wattage | 12 W |
| Draadloos laden | Nee |
Installatie
| Aansluitspanning | 100-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 37 mm |
|---|---|
| Hoogte | 22.4 mm |
| Lengte | 71.5 mm |
Algemeen
| EAN | 4040849449529 |
|---|---|
| Merk | Goobay |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Lengte verpakking | 90 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 200 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | ABS |

USB-A-adapter - USB-A-lader - 2 poorts - 2400mA - 12W - Wit
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Max. belasting | 3000 mA |
| Aantal ingangen | 1 |
| Kabel uiteinde 2 | USB-A female |
| Kabel uiteinde 1 | USB-A female |
| Max. wattage | 12 W |
| Aantal aansluitpunten | 2 |
| Kabel uiteinde | Euro Male |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Wattage | 12 W |
| Draadloos laden | Nee |
Installatie
| Aansluitspanning | 100-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 37 mm |
|---|---|
| Hoogte | 22.4 mm |
| Lengte | 71.5 mm |
Algemeen
| EAN | 4040849449529 |
|---|---|
| Merk | Goobay |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Lengte verpakking | 90 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 200 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | ABS |





