Veda - Moderne LED Solar wandlamp buiten met sensor - Bewegingssensor & Schemerschakelaar - 4 lichtstanden - 2700K warm wit - IP65 waterdicht - Zwart
Productinformatie

Veda - Moderne LED Solar wandlamp buiten met sensor - Bewegingssensor & Schemerschakelaar - 4 lichtstanden - 2700K warm wit - IP65 waterdicht - Zwart
Veda - Moderne LED Solar wandlamp buiten met sensor - Bewegingssensor & Schemerschakelaar - 4 lichtstanden - 2700K warm wit - IP65 waterdicht - Zwart
• Down light
Deze solar wandlamp schijnt zijn licht naar onderen. Dit maakt de solarlamp zeer geschikt voor plaatsing aan de bovenkant van een oppervlakte. Denk bijvoorbeeld aan een schutting.
• Lange brandtijd van 6 tot 8 uur
In sfeerverlichting-modus brandt deze wandlamp tot wel 8 uur lang op een volledig opgeladen accu. Staat de lamp in de felste stand? Dan brandt hij tot 6 uur.
• Korte laadtijd van 5 tot 6 uur
Deze solar wandlamp is binnen 5-6 uur volledig opgeladen, afhankelijk van de hoeveelheid zon. Plaats de lamp waar deze voldoende zonlicht kan opnemen.
• PIR bewegingssensor
Hierbij reageert de solar wandlamp op bewegingen. Afhankelijk van de ingestelde lichtmodus wordt de lamp feller of slaat deze aan bij het detecteren van bewegingen.
• Schemerschakelaar
Door de ingebouwde schemerschakelaar springt deze solar buitenlamp automatisch aan wanneer het begint te schemeren. Het hele jaar een goed verlichte tuin.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Nooit meer last van vocht in je solar verlichting. Deze solarlamp is IP65 waterdicht en gaat dus gemakkelijk meerdere seizoenen mee. Geen defecten door vocht en/of stof.
• Warm witte lichtkleur - 2700K
Een warme en sfeervolle lichtkleur die zeer populair is voor het verlichten van tuin en terras.
Veda - Moderne LED Solar wandlamp buiten met sensor - Bewegingssensor & Schemerschakelaar - 4 lichtstanden - 2700K warm wit - IP65 waterdicht - Zwart
• Down light
Deze solar wandlamp schijnt zijn licht naar onderen. Dit maakt de solarlamp zeer geschikt voor plaatsing aan de bovenkant van een oppervlakte. Denk bijvoorbeeld aan een schutting.
• Lange brandtijd van 6 tot 8 uur
In sfeerverlichting-modus brandt deze wandlamp tot wel 8 uur lang op een volledig opgeladen accu. Staat de lamp in de felste stand? Dan brandt hij tot 6 uur.
• Korte laadtijd van 5 tot 6 uur
Deze solar wandlamp is binnen 5-6 uur volledig opgeladen, afhankelijk van de hoeveelheid zon. Plaats de lamp waar deze voldoende zonlicht kan opnemen.
• PIR bewegingssensor
Hierbij reageert de solar wandlamp op bewegingen. Afhankelijk van de ingestelde lichtmodus wordt de lamp feller of slaat deze aan bij het detecteren van bewegingen.
• Schemerschakelaar
Door de ingebouwde schemerschakelaar springt deze solar buitenlamp automatisch aan wanneer het begint te schemeren. Het hele jaar een goed verlichte tuin.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Nooit meer last van vocht in je solar verlichting. Deze solarlamp is IP65 waterdicht en gaat dus gemakkelijk meerdere seizoenen mee. Geen defecten door vocht en/of stof.
• Warm witte lichtkleur - 2700K
Een warme en sfeervolle lichtkleur die zeer populair is voor het verlichten van tuin en terras.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Lichtrichting | Downlight |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Lichtrichting | Downlight |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor |
|---|---|
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| Inclusief lichtbron | Nee |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 100 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.723 |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Lengte | 254 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722724788 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 1 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
|---|
Verpakking
| Breedte verpakking | 266 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 117 mm |
| Lengte verpakking | 110 mm |
| Aantal per omdoos | 24 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), ABS |
| UV bestendig | Nee |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Lichtrichting | Downlight |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Lichtrichting | Downlight |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor |
|---|---|
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| Inclusief lichtbron | Nee |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 100 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.723 |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Lengte | 254 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722724788 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 1 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
|---|
Verpakking
| Breedte verpakking | 266 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 117 mm |
| Lengte verpakking | 110 mm |
| Aantal per omdoos | 24 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), ABS |
| UV bestendig | Nee |
Downloads

Veda - Moderne LED Solar wandlamp buiten met sensor - Bewegingssensor & Schemerschakelaar - 4 lichtstanden - 2700K warm wit - IP65 waterdicht - Zwart

Veda - Moderne LED Solar wandlamp buiten met sensor - Bewegingssensor & Schemerschakelaar - 4 lichtstanden - 2700K warm wit - IP65 waterdicht - Zwart
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1000 lm |
| Lichtrichting | Downlight |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor |
|---|---|
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| Inclusief lichtbron | Nee |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 100 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht | 0.723 |
|---|---|
| Breedte | 97 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Lengte | 254 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722724788 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 1 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
|---|
Verpakking
| Breedte verpakking | 266 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 117 mm |
| Lengte verpakking | 110 mm |
| Aantal per omdoos | 24 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC), ABS |
| UV bestendig | Nee |





