Zigbee Smart Puck LED Dimmer - 0,5-250W - Fase-afsnijding - Pulsdrukker/app - Multiway
Productinformatie
Belangrijkste specificaties
Alle specificaties
Belangrijkste specificaties
| Ondersteunde protocollen | Zigbee |
|---|---|
| IP-waarde | IP20 |
| Frequentie | 50Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -5°C ~ +40°C |
| Max. wattage | 250 W |
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
| Type dimmer | Inbouw dimmer, Smart dimmer, Dimmer module |
| Min. wattage | 0.5 W |
Belangrijkste specificaties
| Ondersteunde protocollen | Zigbee |
|---|---|
| IP-waarde | IP20 |
| Frequentie | 50Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -5°C ~ +40°C |
| Max. wattage | 250 W |
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
| Type dimmer | Inbouw dimmer, Smart dimmer, Dimmer module |
| Min. wattage | 0.5 W |
Algemeen
| EAN | 8720722727031 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs, RED, NEMKO |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Smart home
| Wifi | Nee |
|---|---|
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Smart app functionaliteiten | Ja |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Ondersteunde netwerkfrequentie | 2.4Ghz |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| App ondersteund besturingssysteem | IOS, Android |
| App vereist voor alle functionaliteiten | Ja |
| Ondersteunt met updates | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Standalone | Werkt met bridge of basisstation |
| Smart memory | Ja |
| Wifi vereist | Nee |
| Bridge vereist | Ja |
| Spraakgestuurd | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Smart home platform | Amazon Alexa, Google Home, Tuya Smart, Hoftronic Smart, Philips Hue, Homey, Trust, Aduro Smart, Aeotec SmartThings, IKEA Dirigera |
| Kan zelfstandig verbinden met internet | Nee |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Verpakking gewicht | 15 g |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Lengte verpakking | 48 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
Product Details
| Gewicht | 0.034 |
|---|
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
| Dimmer inclusief verloopstuk | Nee |
| Dimmer inclusief afdekraam | Nee |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Fase afsnijding |
|---|
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 19 mm |
| Lengte | 46 mm |
Belangrijkste specificaties
| Ondersteunde protocollen | Zigbee |
|---|---|
| IP-waarde | IP20 |
| Frequentie | 50Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -5°C ~ +40°C |
| Max. wattage | 250 W |
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
| Type dimmer | Inbouw dimmer, Smart dimmer, Dimmer module |
| Min. wattage | 0.5 W |
Belangrijkste specificaties
| Ondersteunde protocollen | Zigbee |
|---|---|
| IP-waarde | IP20 |
| Frequentie | 50Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -5°C ~ +40°C |
| Max. wattage | 250 W |
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
| Type dimmer | Inbouw dimmer, Smart dimmer, Dimmer module |
| Min. wattage | 0.5 W |
Algemeen
| EAN | 8720722727031 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs, RED, NEMKO |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Smart home
| Wifi | Nee |
|---|---|
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Smart app functionaliteiten | Ja |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Ondersteunde netwerkfrequentie | 2.4Ghz |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| App ondersteund besturingssysteem | IOS, Android |
| App vereist voor alle functionaliteiten | Ja |
| Ondersteunt met updates | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Standalone | Werkt met bridge of basisstation |
| Smart memory | Ja |
| Wifi vereist | Nee |
| Bridge vereist | Ja |
| Spraakgestuurd | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Smart home platform | Amazon Alexa, Google Home, Tuya Smart, Hoftronic Smart, Philips Hue, Homey, Trust, Aduro Smart, Aeotec SmartThings, IKEA Dirigera |
| Kan zelfstandig verbinden met internet | Nee |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Verpakking gewicht | 15 g |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Lengte verpakking | 48 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
Product Details
| Gewicht | 0.034 |
|---|
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
| Dimmer inclusief verloopstuk | Nee |
| Dimmer inclusief afdekraam | Nee |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Fase afsnijding |
|---|
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 19 mm |
| Lengte | 46 mm |
Downloads

Zigbee Smart Puck LED Dimmer - 0,5-250W - Fase-afsnijding - Pulsdrukker/app - Multiway
Downloads

Zigbee Smart Puck LED Dimmer - 0,5-250W - Fase-afsnijding - Pulsdrukker/app - Multiway
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| Ondersteunde protocollen | Zigbee |
|---|---|
| IP-waarde | IP20 |
| Frequentie | 50Hz |
| Bedrijfstemperatuur | -5°C ~ +40°C |
| Max. wattage | 250 W |
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
| Type dimmer | Inbouw dimmer, Smart dimmer, Dimmer module |
| Min. wattage | 0.5 W |
Algemeen
| EAN | 8720722727031 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs, RED, NEMKO |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Smart home
| Wifi | Nee |
|---|---|
| Bediening via mobiele app | Ja |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Smart app functionaliteiten | Ja |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Ondersteunde netwerkfrequentie | 2.4Ghz |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja |
| App ondersteund besturingssysteem | IOS, Android |
| App vereist voor alle functionaliteiten | Ja |
| Ondersteunt met updates | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Standalone | Werkt met bridge of basisstation |
| Smart memory | Ja |
| Wifi vereist | Nee |
| Bridge vereist | Ja |
| Spraakgestuurd | Ja |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Smart home platform | Amazon Alexa, Google Home, Tuya Smart, Hoftronic Smart, Philips Hue, Homey, Trust, Aduro Smart, Aeotec SmartThings, IKEA Dirigera |
| Kan zelfstandig verbinden met internet | Nee |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Verpakking gewicht | 15 g |
| Breedte verpakking | 46 mm |
| Hoogte verpakking | 26 mm |
| Lengte verpakking | 48 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 100 |
Kleur en materiaal
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
Product Details
| Gewicht | 0.034 |
|---|
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
| Dimmer inclusief verloopstuk | Nee |
| Dimmer inclusief afdekraam | Nee |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Fase afsnijding |
|---|
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 19 mm |
| Lengte | 46 mm |





