LED String lyskæde 5 meter - 10 E27 armaturer - LED LysLEDning - IP54 vandtæt
Produktinformation

LED String lyskæde 5 meter - 10 E27 armaturer - LED LysLEDning - IP54 vandtæt
LED String lyskæde 5 Meter - 10 E27 Fatningen - LED lysledning - IP54
Denne 5 meter lange LED-lampesnor har 10 stykker E27-fatninger, der passer til 10x en E27 LED-pære. Du kan placere en E27-pære efter eget valg i beslaget. På den måde bestemmer du selv lysfarven på den 5 meter lange LED-lampesnor. LED-lyskæden på 5 meter har en IP-værdi på IP54, hvilket gør den velegnet til ethvert udendørs miljø. Så du kan sørge for, at din have ser hyggelig ud hele året rundt.
Ideelt, når du vil nyde det gode vejr udenfor i ekstra lang tid om sommeren, når du holder en hyggelig havefest, eller når du vil skabe en stemningsfuld og festlig baghave i vintermånederne.
• Støv- og stænktæt - IP54
På grund af den høje IP-klassificering vil disse lyskæder ikke svigte på grund af fugt og/eller støv. Brug dette LED-boosterkabel uden bekymringer i haven eller på din veranda.
• Udskiftelig E27-lyskilde
Denne LED-lyskæde har en E27-fatning. Det er en af de mest almindelige fatninger, så hvis en pære pludselig går i stykker, kan du nemt udskifte den.
• Dæmpbar
Pærerne i denne lyskæde kan dæmpes helt trinløst. Det giver dig mulighed for at bruge lyskæden til hovedbelysning og stemningsbelysning i din have og på din terrasse.
• Fleksibel strenglys
Lyskæder er en af de mest fleksible former for belysning. Du kan nemt hænge dem op hvor som helst eller lægge dem ned, for eksempel. Også fine til hegnet.
• Kabel af høj kvalitet
Kablet til denne LED-lampe er lavet af gummi af høj kvalitet. Det gør, at kablet er mindre tilbøjeligt til at tørre ud, hvilket gør det meget mindre tilbøjeligt til at blive revet over.
• Kabel af høj kvalitet
Kablet til denne LED-lampe er lavet af gummi af høj kvalitet. Det gør, at kablet er mindre tilbøjeligt til at tørre ud, hvilket gør det meget mindre tilbøjeligt til at blive revet over.
LED String lyskæde 5 Meter - 10 E27 Fatningen - LED lysledning - IP54
Denne 5 meter lange LED-lampesnor har 10 stykker E27-fatninger, der passer til 10x en E27 LED-pære. Du kan placere en E27-pære efter eget valg i beslaget. På den måde bestemmer du selv lysfarven på den 5 meter lange LED-lampesnor. LED-lyskæden på 5 meter har en IP-værdi på IP54, hvilket gør den velegnet til ethvert udendørs miljø. Så du kan sørge for, at din have ser hyggelig ud hele året rundt.
Ideelt, når du vil nyde det gode vejr udenfor i ekstra lang tid om sommeren, når du holder en hyggelig havefest, eller når du vil skabe en stemningsfuld og festlig baghave i vintermånederne.
• Støv- og stænktæt - IP54
På grund af den høje IP-klassificering vil disse lyskæder ikke svigte på grund af fugt og/eller støv. Brug dette LED-boosterkabel uden bekymringer i haven eller på din veranda.
• Udskiftelig E27-lyskilde
Denne LED-lyskæde har en E27-fatning. Det er en af de mest almindelige fatninger, så hvis en pære pludselig går i stykker, kan du nemt udskifte den.
• Dæmpbar
Pærerne i denne lyskæde kan dæmpes helt trinløst. Det giver dig mulighed for at bruge lyskæden til hovedbelysning og stemningsbelysning i din have og på din terrasse.
• Fleksibel strenglys
Lyskæder er en af de mest fleksible former for belysning. Du kan nemt hænge dem op hvor som helst eller lægge dem ned, for eksempel. Også fine til hegnet.
• Kabel af høj kvalitet
Kablet til denne LED-lampe er lavet af gummi af høj kvalitet. Det gør, at kablet er mindre tilbøjeligt til at tørre ud, hvilket gør det meget mindre tilbøjeligt til at blive revet over.
• Kabel af høj kvalitet
Kablet til denne LED-lampe er lavet af gummi af høj kvalitet. Det gør, at kablet er mindre tilbøjeligt til at tørre ud, hvilket gør det meget mindre tilbøjeligt til at blive revet over.
Vigtigste specifikationer
Vigtigste specifikationer
| IP-rate | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
| kan forlænges | Nej |
Vigtigste specifikationer
| IP-rate | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
| kan forlænges | Nej |
Generel
| EAN | 3800157637466 |
|---|---|
| Mærke | V-TAC |
| Garanti | 2 år |
| Certifikater | CE |
| Undtagelse fra garantien | Ikke installeret eller brugt i henhold til manualen |
Lyskilde
| Udskiftelig lyskilde | Ja |
|---|---|
| Antal lyspunkter | 10 |
| Type lys | Indirekte |
| Dæmpbar | Nej |
| Fatning | E27 |
| Inklusive lyskilde | Nej |
Farve og materiale
| Farve | Sort |
|---|---|
| Materiale | Gummi |
| UV-bestandig | Nej |
Installation
| Tilslutningsspænding | 220-240V AC |
|---|---|
| Egnet til indendørs udendørs | Indendørs og udendørs |
| Kabel med stik | Ja |
Emballage
| Emballagetype | Æske |
|---|---|
| Emballagebredde | 150 mm |
| Emballagehøjde | 120 mm |
| Emballagelængde | 360 mm |
| Mængde mastercarton | 4 |
| Emballagevægt | 1.398 kg |
Dimensioner og vægte
| Vægt | 1.489 |
|---|---|
| Længde | 5 m |
Vigtigste specifikationer
| IP-rate | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
| kan forlænges | Nej |
Vigtigste specifikationer
| IP-rate | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
| kan forlænges | Nej |
Generel
| EAN | 3800157637466 |
|---|---|
| Mærke | V-TAC |
| Garanti | 2 år |
| Certifikater | CE |
| Undtagelse fra garantien | Ikke installeret eller brugt i henhold til manualen |
Lyskilde
| Udskiftelig lyskilde | Ja |
|---|---|
| Antal lyspunkter | 10 |
| Type lys | Indirekte |
| Dæmpbar | Nej |
| Fatning | E27 |
| Inklusive lyskilde | Nej |
Farve og materiale
| Farve | Sort |
|---|---|
| Materiale | Gummi |
| UV-bestandig | Nej |
Installation
| Tilslutningsspænding | 220-240V AC |
|---|---|
| Egnet til indendørs udendørs | Indendørs og udendørs |
| Kabel med stik | Ja |
Emballage
| Emballagetype | Æske |
|---|---|
| Emballagebredde | 150 mm |
| Emballagehøjde | 120 mm |
| Emballagelængde | 360 mm |
| Mængde mastercarton | 4 |
| Emballagevægt | 1.398 kg |
Dimensioner og vægte
| Vægt | 1.489 |
|---|---|
| Længde | 5 m |

LED String lyskæde 5 meter - 10 E27 armaturer - LED LysLEDning - IP54 vandtæt
Anmeldelse
Vigtigste specifikationer
| IP-rate | IP54 |
|---|---|
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
| kan forlænges | Nej |
Generel
| EAN | 3800157637466 |
|---|---|
| Mærke | V-TAC |
| Garanti | 2 år |
| Certifikater | CE |
| Undtagelse fra garantien | Ikke installeret eller brugt i henhold til manualen |
Lyskilde
| Udskiftelig lyskilde | Ja |
|---|---|
| Antal lyspunkter | 10 |
| Type lys | Indirekte |
| Dæmpbar | Nej |
| Fatning | E27 |
| Inklusive lyskilde | Nej |
Farve og materiale
| Farve | Sort |
|---|---|
| Materiale | Gummi |
| UV-bestandig | Nej |
Installation
| Tilslutningsspænding | 220-240V AC |
|---|---|
| Egnet til indendørs udendørs | Indendørs og udendørs |
| Kabel med stik | Ja |
Emballage
| Emballagetype | Æske |
|---|---|
| Emballagebredde | 150 mm |
| Emballagehøjde | 120 mm |
| Emballagelængde | 360 mm |
| Mængde mastercarton | 4 |
| Emballagevægt | 1.398 kg |
Dimensioner og vægte
| Vægt | 1.489 |
|---|---|
| Længde | 5 m |






