Set van 10 Dimbare LED modules - 6 watt 570 lumen - CCT instelbare lichtkleur 2700K/4000K/6000K
Productinformatie

Set van 10 Dimbare LED modules - 6 watt 570 lumen - CCT instelbare lichtkleur 2700K/4000K/6000K
10x Dimbare LED Module - 6W 570lm - CCT 2700K/4000K/6000K
Deze LED-module met externe driver is de ideale oplossing wanneer een standaard GU10-lamp niet past door beperkte inbouwruimte. Het compacte ontwerp maakt van iedere inbouwspot een super platte variant met vervangbare lichtbron.
De module is voorzien van een CCT-schakelaar, waarmee je eenvoudig de gewenste lichtkleur kiest. Selecteer warm wit (2700K) voor sfeervolle verlichting, neutraal wit (4000K) voor algemene verlichting of koel wit (6000K) voor functioneel licht in bijvoorbeeld badkamers of werkruimtes.
Met een vermogen van 6 watt levert de LED-module een lichtopbrengst van 570 lumen (bij 4000K), vergelijkbaar met een traditionele 50 watt halogeenlamp. De 38° stralingshoek zorgt daarbij voor een mooie en gerichte lichtbundel.
De LED module is bovendien dimbaar, zodat je de lichtintensiteit eenvoudig kunt aanpassen aan de gewenste sfeer.
De flikkervrije verlichting zorgt ervoor dat de LED modules ook geschikt zijn voor zakelijke toepassingen. De installatie is eenvoudig dankzij de plug & play aansluiting met externe driver.
Ideaal als vervanger van GU10-lampen in armaturen voor plafonds met beperkte inbouwdiepte.
• Vervanger voor GU10 lampen
Aan deze LED module zit een quick connector box. Sluit de module zonder gereedschap aan op het 230V lichtnet. De LED module is geschikt voor elk GU10 armatuur.
• Traploos dimbaar
Sluit deze LED inbouwspot aan op een geschikte LED dimmer en je kunt deze volledig traploos dimmen van 10-100%. Hierdoor beschik je altijd over de juiste hoeveelheid licht.
• Vervangt 50 watt
Deze energiezuinige lamp vervangt een traditionele lamp van 50 Watt. Dezelfde lichtopbrengst met minder verbruik. Zo bespaar je snel op energiekosten.
• LED Spot met 38 graden stralingshoek
Door de smalle stralingshoek van 38 graden kun je deze spot zeer goed toepassen om bepaalde lichtaccenten aan te brengen. Bijv. het uitlichten van een beeld of schilderij.
• Volledig gereedschapsloos aansluiten
Eenvoudig te installeren met quick connector box, zonder gereedschap. Direct op 220/230 V aan te sluiten. Waterdicht en kantelbaar, ideaal voor buiten en badkamer.
• 2 jaar garantie
Op deze LED lamp ontvang je een uitgebreide 2 jaar all-in garantie. Defecte producten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
10x Dimbare LED Module - 6W 570lm - CCT 2700K/4000K/6000K
Deze LED-module met externe driver is de ideale oplossing wanneer een standaard GU10-lamp niet past door beperkte inbouwruimte. Het compacte ontwerp maakt van iedere inbouwspot een super platte variant met vervangbare lichtbron.
De module is voorzien van een CCT-schakelaar, waarmee je eenvoudig de gewenste lichtkleur kiest. Selecteer warm wit (2700K) voor sfeervolle verlichting, neutraal wit (4000K) voor algemene verlichting of koel wit (6000K) voor functioneel licht in bijvoorbeeld badkamers of werkruimtes.
Met een vermogen van 6 watt levert de LED-module een lichtopbrengst van 570 lumen (bij 4000K), vergelijkbaar met een traditionele 50 watt halogeenlamp. De 38° stralingshoek zorgt daarbij voor een mooie en gerichte lichtbundel.
De LED module is bovendien dimbaar, zodat je de lichtintensiteit eenvoudig kunt aanpassen aan de gewenste sfeer.
De flikkervrije verlichting zorgt ervoor dat de LED modules ook geschikt zijn voor zakelijke toepassingen. De installatie is eenvoudig dankzij de plug & play aansluiting met externe driver.
Ideaal als vervanger van GU10-lampen in armaturen voor plafonds met beperkte inbouwdiepte.
• Vervanger voor GU10 lampen
Aan deze LED module zit een quick connector box. Sluit de module zonder gereedschap aan op het 230V lichtnet. De LED module is geschikt voor elk GU10 armatuur.
• Traploos dimbaar
Sluit deze LED inbouwspot aan op een geschikte LED dimmer en je kunt deze volledig traploos dimmen van 10-100%. Hierdoor beschik je altijd over de juiste hoeveelheid licht.
• Vervangt 50 watt
Deze energiezuinige lamp vervangt een traditionele lamp van 50 Watt. Dezelfde lichtopbrengst met minder verbruik. Zo bespaar je snel op energiekosten.
• LED Spot met 38 graden stralingshoek
Door de smalle stralingshoek van 38 graden kun je deze spot zeer goed toepassen om bepaalde lichtaccenten aan te brengen. Bijv. het uitlichten van een beeld of schilderij.
• Volledig gereedschapsloos aansluiten
Eenvoudig te installeren met quick connector box, zonder gereedschap. Direct op 220/230 V aan te sluiten. Waterdicht en kantelbaar, ideaal voor buiten en badkamer.
• 2 jaar garantie
Op deze LED lamp ontvang je een uitgebreide 2 jaar all-in garantie. Defecte producten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 570 lm |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.70 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 570 lm |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.70 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Breedte verpakking | 80 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Lengte verpakking | 90 mm |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 50 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722730147 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 10 |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Triac |
|---|
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K/4000K/6000K |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 15000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | CCT (warm wit, neutraal wit en daglicht wit) |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Branduren | 20000 h |
| Dimbaar | Ja |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 570 lm |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.70 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 570 lm |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.70 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Breedte verpakking | 80 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Lengte verpakking | 90 mm |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 50 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722730147 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 10 |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Triac |
|---|
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K/4000K/6000K |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 15000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | CCT (warm wit, neutraal wit en daglicht wit) |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Branduren | 20000 h |
| Dimbaar | Ja |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Downloads

Set van 10 Dimbare LED modules - 6 watt 570 lumen - CCT instelbare lichtkleur 2700K/4000K/6000K

Set van 10 Dimbare LED modules - 6 watt 570 lumen - CCT instelbare lichtkleur 2700K/4000K/6000K
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP20 |
|---|---|
| Spanning | 230 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 570 lm |
| Wattage | 6 W |
| Powerfactor | >0.70 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Lamp vorm | GU10 |
Installatie
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen |
Verpakking
| Breedte verpakking | 80 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Lengte verpakking | 90 mm |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte | 25 mm |
| Lengte | 50 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722730147 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 10 |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Triac |
|---|
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 2700K/4000K/6000K |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 15000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | CCT (warm wit, neutraal wit en daglicht wit) |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 38 ° |
| Branduren | 20000 h |
| Dimbaar | Ja |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |






