Set van 2 Clark - Solar Wandlampen - met PIR bewegingssensor - 3000K warm witte lichtbron - IP44 waterdicht - Zwart - Tuinverlichting - Buitenlamp
Productinformatie

Set van 2 Clark - Solar Wandlampen - met PIR bewegingssensor - 3000K warm witte lichtbron - IP44 waterdicht - Zwart - Tuinverlichting - Buitenlamp
2x Clark - Solar Wandlampen - met PIR bewegingssensor - 3000K - IP44 - Zwart
De stijlvolle Clark Solar wandlamp op zonne-energie is de ideale buitenlamp voor bij je voordeur. De lamp heeft een klassiek design gegoten in een modern jasje. Ondanks dat de lamp een sfeervol warm wit licht uitstraalt, biedt hij toch voldoende licht wanneer je in het donker thuiskomt. Doordat de lamp beschikt over zowel een bewegingssensor als een schemerschakelaar gaat de solar wandlamp automatisch aan wanneer er licht nodig is.
De lamp is IP44 waterdicht en gaat dus niet defect door vocht en/of stof.
• Stof- en spatwaterdicht - IP44
Nooit meer last van vocht in je solar verlichting. Deze solarlamp is IP44 waterdicht en gaat dus gemakkelijk meerdere seizoenen mee. Geen defecten door vocht en/of stof.
• PIR bewegingssensor met schemerschakelaar
De lamp heeft een bewegingssensor met schemerschakelaar. 's Nachts schakelt het licht automatisch in zodra iemand binnen 5 meter komt en blijft 30 seconden branden.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze lichtkleur omschrijven onze klanten als een warme en sfeervolle lichtkleur. Een zeer populaire lichtkleur voor het verlichten van tuin en terras.
• Zonnepaneel van polykristal
Het zonnepaneel van deze wandlamp is van polykristallen en zet zonlicht tot 80% beter om in stroom. Hierdoor laadt de lamp ook in de winter effectief op.
• Gemaakt van duurzaam kunststof
Deze solar wandlamp is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor ziet de wandlamp er nog lang als nieuw uit en is de wandlamp eenvoudig schoon te maken.
• Lange brandtijd van 10 tot 12 uur
Deze wandlamp heeft een lange brandtijd van 10 tot 12 uur op één volledig acculading.
2x Clark - Solar Wandlampen - met PIR bewegingssensor - 3000K - IP44 - Zwart
De stijlvolle Clark Solar wandlamp op zonne-energie is de ideale buitenlamp voor bij je voordeur. De lamp heeft een klassiek design gegoten in een modern jasje. Ondanks dat de lamp een sfeervol warm wit licht uitstraalt, biedt hij toch voldoende licht wanneer je in het donker thuiskomt. Doordat de lamp beschikt over zowel een bewegingssensor als een schemerschakelaar gaat de solar wandlamp automatisch aan wanneer er licht nodig is.
De lamp is IP44 waterdicht en gaat dus niet defect door vocht en/of stof.
• Stof- en spatwaterdicht - IP44
Nooit meer last van vocht in je solar verlichting. Deze solarlamp is IP44 waterdicht en gaat dus gemakkelijk meerdere seizoenen mee. Geen defecten door vocht en/of stof.
• PIR bewegingssensor met schemerschakelaar
De lamp heeft een bewegingssensor met schemerschakelaar. 's Nachts schakelt het licht automatisch in zodra iemand binnen 5 meter komt en blijft 30 seconden branden.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze lichtkleur omschrijven onze klanten als een warme en sfeervolle lichtkleur. Een zeer populaire lichtkleur voor het verlichten van tuin en terras.
• Zonnepaneel van polykristal
Het zonnepaneel van deze wandlamp is van polykristallen en zet zonlicht tot 80% beter om in stroom. Hierdoor laadt de lamp ook in de winter effectief op.
• Gemaakt van duurzaam kunststof
Deze solar wandlamp is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor ziet de wandlamp er nog lang als nieuw uit en is de wandlamp eenvoudig schoon te maken.
• Lange brandtijd van 10 tot 12 uur
Deze wandlamp heeft een lange brandtijd van 10 tot 12 uur op één volledig acculading.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP44 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 95 lm |
| Wattage | 1 W |
| Oplaadtijd | 6-8 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP44 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 95 lm |
| Wattage | 1 W |
| Oplaadtijd | 6-8 uur |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor, Schemerschakelaar |
|---|---|
| Detectiehoek | 60 ° |
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Detectieafstand | 5 m |
| Snelheid detectiebeweging | 0.6-1.5 m/s |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Polykristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 1 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 25000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| UV bestendig | Nee |
Algemeen
| EAN | 8720722717506 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 3 jaar |
| Aantal stuks | 2 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Muur |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Lengte verpakking | 175 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 30 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.383 |
|---|---|
| Breedte | 9.6 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 12.2 cm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP44 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 95 lm |
| Wattage | 1 W |
| Oplaadtijd | 6-8 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP44 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 95 lm |
| Wattage | 1 W |
| Oplaadtijd | 6-8 uur |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor, Schemerschakelaar |
|---|---|
| Detectiehoek | 60 ° |
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Detectieafstand | 5 m |
| Snelheid detectiebeweging | 0.6-1.5 m/s |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Polykristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 1 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 25000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| UV bestendig | Nee |
Algemeen
| EAN | 8720722717506 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 3 jaar |
| Aantal stuks | 2 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Muur |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Lengte verpakking | 175 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 30 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.383 |
|---|---|
| Breedte | 9.6 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 12.2 cm |
Downloads

Set van 2 Clark - Solar Wandlampen - met PIR bewegingssensor - 3000K warm witte lichtbron - IP44 waterdicht - Zwart - Tuinverlichting - Buitenlamp

Set van 2 Clark - Solar Wandlampen - met PIR bewegingssensor - 3000K warm witte lichtbron - IP44 waterdicht - Zwart - Tuinverlichting - Buitenlamp
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP44 |
|---|---|
| Levensduur accu | 8 h |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Lichtstroom | 95 lm |
| Wattage | 1 W |
| Oplaadtijd | 6-8 uur |
Sensor
| Type sensor | PIR bewegingssensor, Schemerschakelaar |
|---|---|
| Detectiehoek | 60 ° |
| Verwisselbare sensor | Nee |
| Detectieafstand | 5 m |
| Snelheid detectiebeweging | 0.6-1.5 m/s |
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Polykristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 1 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Direct |
| Stralingshoek | 120 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 25000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| UV bestendig | Nee |
Algemeen
| EAN | 8720722717506 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 3 jaar |
| Aantal stuks | 2 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Muur |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 10 mm |
| Hoogte verpakking | 145 mm |
| Lengte verpakking | 175 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 30 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.383 |
|---|---|
| Breedte | 9.6 cm |
| Hoogte | 17 cm |
| Lengte | 12.2 cm |





