Derby - LED Wandlamp met sensor - 15 Watt 1500 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart
Productinformatie

Derby - LED Wandlamp met sensor - 15 Watt 1500 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart
Derby - LED Wandlamp met sensor - 15W 1500lm - 3000K - zwart
Deze Derby buitenlamp beschikt over zowel een bewegingssensor als schemerschakelaar. De bewegingssensor heeft een detectiehoek van 140 graden en beschikt over een instelbare vertragingstijd. Deze instelling zorgt ervoor dat de wandlamp nooit onnodig aan gaat. De schemerschakelaar is instelbaar in 3-2000 Lux. Deze instelling zorgt ervoor dat de lamp aanspringt wanneer het voldoende aan het schemeren is.
De Derby schijnt zijn licht alleen naar beneden en beschikt over 90 LEDs die zorgen voor een totale lichtopbrengst van 1200 Lumen.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Naadloos afgewerkt
De wandlampen zijn gemaakt van onderhoudsvrij aluminium en naadloos afgewerkt. Dit materiaal is licht van gewicht, trekt geen stof/vuil aan en is eenvoudig schoon te houden.
• Geïntegreerde lichtbron
Deze LED wandlamp heeft een geïntegreerde LED lichtbron. Dit zorgt ervoor dat de lichtkleur en lichtopbrengst naadloos aansluiten bij het ontwerp van de lamp.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Derby - LED Wandlamp met sensor - 15W 1500lm - 3000K - zwart
Deze Derby buitenlamp beschikt over zowel een bewegingssensor als schemerschakelaar. De bewegingssensor heeft een detectiehoek van 140 graden en beschikt over een instelbare vertragingstijd. Deze instelling zorgt ervoor dat de wandlamp nooit onnodig aan gaat. De schemerschakelaar is instelbaar in 3-2000 Lux. Deze instelling zorgt ervoor dat de lamp aanspringt wanneer het voldoende aan het schemeren is.
De Derby schijnt zijn licht alleen naar beneden en beschikt over 90 LEDs die zorgen voor een totale lichtopbrengst van 1200 Lumen.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Naadloos afgewerkt
De wandlampen zijn gemaakt van onderhoudsvrij aluminium en naadloos afgewerkt. Dit materiaal is licht van gewicht, trekt geen stof/vuil aan en is eenvoudig schoon te houden.
• Geïntegreerde lichtbron
Deze LED wandlamp heeft een geïntegreerde LED lichtbron. Dit zorgt ervoor dat de lichtkleur en lichtopbrengst naadloos aansluiten bij het ontwerp van de lamp.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 80 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 192 mm |
| Lengte verpakking | 183 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 10 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.483 |
|---|---|
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Breedte montageplaat | 72 mm |
| Lengte montageplaat | 138 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722713560 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 80 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 192 mm |
| Lengte verpakking | 183 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 10 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.483 |
|---|---|
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Breedte montageplaat | 72 mm |
| Lengte montageplaat | 138 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722713560 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
Downloads

Derby - LED Wandlamp met sensor - 15 Watt 1500 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart

Derby - LED Wandlamp met sensor - 15 Watt 1500 Lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - zwart
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 1500 lm |
| Vervangend wattage | 50 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 80 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 192 mm |
| Lengte verpakking | 183 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 10 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.483 |
|---|---|
| Breedte | 175 mm |
| Hoogte | 72 mm |
| Lengte | 138 mm |
| Breedte montageplaat | 72 mm |
| Lengte montageplaat | 138 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722713560 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |






