Layton - Solar Sokkellamp - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht
Productinformatie

Layton - Solar Sokkellamp - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht
Layton Solar Sokkellamp - 3000K - 900 Lumen - 6 - 12 uur - IP65
Layton is een LED solar sokkellamp, ideaal te gebruiken als padverlichting in de tuin of op de oprit. De lamp schijnt met een sfeervolle warm witte lichtkleur van 3000K en is IP65 waterdicht. Je kunt de lamp dus zonder zorgen in de tuin neer zetten. Doordat de lamp oplaadt met behulp van de zon, heb je de ultieme bewegingsvrijheid om de lamp in de tuin te plaatsen zonder over elektraen kabels in te zitten. De solarlamp heeft een lange batterijduur van 12 uur en een oplaadtijd van 5-6 uur.
De lamp maakt verder gebruik van een speciale wintersolar technologie met monokristallen, waardoor de lamp ook 's winters werkt.
• Monocrystal technologie
De zonnepanelen zijn gemaakt met behulp van monokristallen. Hierdoor zet de spot zonlicht tot 80% sneller om in energie. De tuinspots laden hierdoor zelfs in de schaduw op.
• Lange brandtijd van 6 tot 12 uur
Deze solarlamp brandt tot 6 uur op de felste lichtstand en tot wel 12 uur lang op de gedimde lichtmodus. Zo geniet je de hele avond van een verlichte tuin.
• Korte laadtijd van 5 tot 6 uur
Bij zonnig weer is de prikspot in 5 tot 6 uur opgeladen, wat betekent dat hij je tuin 's avonds efficiënt en mooi verlicht.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Door de hoge IP-waarde geen defecten door vocht, stof, ijzel of sneeuw. Zo geniet je het hele jaar en ieder jaar opnieuw van je sfeervolle solar verlichting.
• Gemaakt van duurzaam kunststof
Deze solar prikspot is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor ziet het armatuur er lang als nieuw uit en is de solar prikspot eenvoudig schoon te maken.
• Schemerschakelaar
Doordat er een schemerschakelaar in de lamp zit, gaat de lamp automatisch aan als het begint te schemeren. Zo heb je iedere avond automatisch een goed verlichte tuin.
• Incl. 2 jaar garantie
Op deze solar spotlight ontvang je een uitgebreide 2 jaar garantie. Defecten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Layton Solar Sokkellamp - 3000K - 900 Lumen - 6 - 12 uur - IP65
Layton is een LED solar sokkellamp, ideaal te gebruiken als padverlichting in de tuin of op de oprit. De lamp schijnt met een sfeervolle warm witte lichtkleur van 3000K en is IP65 waterdicht. Je kunt de lamp dus zonder zorgen in de tuin neer zetten. Doordat de lamp oplaadt met behulp van de zon, heb je de ultieme bewegingsvrijheid om de lamp in de tuin te plaatsen zonder over elektraen kabels in te zitten. De solarlamp heeft een lange batterijduur van 12 uur en een oplaadtijd van 5-6 uur.
De lamp maakt verder gebruik van een speciale wintersolar technologie met monokristallen, waardoor de lamp ook 's winters werkt.
• Monocrystal technologie
De zonnepanelen zijn gemaakt met behulp van monokristallen. Hierdoor zet de spot zonlicht tot 80% sneller om in energie. De tuinspots laden hierdoor zelfs in de schaduw op.
• Lange brandtijd van 6 tot 12 uur
Deze solarlamp brandt tot 6 uur op de felste lichtstand en tot wel 12 uur lang op de gedimde lichtmodus. Zo geniet je de hele avond van een verlichte tuin.
• Korte laadtijd van 5 tot 6 uur
Bij zonnig weer is de prikspot in 5 tot 6 uur opgeladen, wat betekent dat hij je tuin 's avonds efficiënt en mooi verlicht.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Door de hoge IP-waarde geen defecten door vocht, stof, ijzel of sneeuw. Zo geniet je het hele jaar en ieder jaar opnieuw van je sfeervolle solar verlichting.
• Gemaakt van duurzaam kunststof
Deze solar prikspot is gemaakt van duurzaam kunststof. Hierdoor ziet het armatuur er lang als nieuw uit en is de solar prikspot eenvoudig schoon te maken.
• Schemerschakelaar
Doordat er een schemerschakelaar in de lamp zit, gaat de lamp automatisch aan als het begint te schemeren. Zo heb je iedere avond automatisch een goed verlichte tuin.
• Incl. 2 jaar garantie
Op deze solar spotlight ontvang je een uitgebreide 2 jaar garantie. Defecten worden binnen deze 2 jaar geheel kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | Schemerschakelaar |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Indirect |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| UV bestendig | Ja |
Algemeen
| EAN | 8720364409210 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 1 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Vloer |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Lengte verpakking | 270 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 4 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 1.733 |
|---|---|
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 260 mm |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | Schemerschakelaar |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Indirect |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| UV bestendig | Ja |
Algemeen
| EAN | 8720364409210 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 1 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Vloer |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Lengte verpakking | 270 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 4 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 1.733 |
|---|---|
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 260 mm |

Layton - Solar Sokkellamp - 3000K Warm wit - 900 lumen - 6-12 uur brandtijd - Tuinlantaarn - Padverlichting - IP65 waterdicht
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Frequentie | 50/60Hz |
| Wattage | 4.5 W |
| Lichtstroom | 900 lm |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ +45°C |
| Tijdschakelaar | Nee |
| Levensduur accu | 12 h |
| Oplaadtijd | 5-6 uur |
Sensor
| Type sensor | Schemerschakelaar |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Zonne-energie
| Type solarpaneel | Monokristal |
|---|---|
| Solarpaneel verstelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Wattage per lichtpunt | 4.5 W |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Type licht | Indirect |
| Stralingshoek | 360 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Branduren | 50000 h |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| UV bestendig | Ja |
Algemeen
| EAN | 8720364409210 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Aantal stuks | 1 |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Installatie
| Plaatsing | Vloer |
|---|---|
| Geschikt voor binnen en buiten | Buiten |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Breedte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 280 mm |
| Lengte verpakking | 270 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 4 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 1.733 |
|---|---|
| Breedte | 260 mm |
| Hoogte | 700 mm |
| Lengte | 260 mm |





