LED transformator - Dimbaar - 12-36 Watt 12-42V 700mA 2.4GHz inclusief 1-kanaals afstandsbediening
Productinformatie

LED transformator - Dimbaar - 12-36 Watt 12-42V 700mA 2.4GHz inclusief 1-kanaals afstandsbediening
LED transformator - Dimbaar 12-36W 12-42V 700mA 2.4GHz
Dimbare LED transformator is geschikt voor onze veranda inbouwspots met een vermogen van 3 watt per spot. De LED-transformator kan snel en eenvoudig worden aangesloten en wordt bestuurd door een 1-kanaals radiografische afstandsbediening. De LED-transformator wordt geleverd met een 12-poorts verdeler, waarmee maximaal 12 inbouwspots kunnen worden aangesloten.
Zorg ervoor dat alle aansluitingen van de 12-weg distributeur altijd in gebruik zijn met minimaal 4 spots en of worden aangevuld met jumpers anders functioneert de transformator niet.
• 2 jaar garantie
Op deze LED transformator ontvang je een uitgebreide 2 jaar all in garantie. Binnen deze 2 jaar worden defecte producten kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
• Traploos dimbaar
Deze LED transformator zet netspanning (220/230V) om in laagspanning 12V en is volledig traploos en geruisloos dimbaar van 100-0%. Altijd de juiste hoeveelheid licht.
• IP20 Stofdicht
Deze LED driver is IP20 stofdicht en dus niet waterdicht. Wil je de LED driver in een vochtige ruimte gebruiken? Plaats deze dan in een waterdichte lasdoos.
• Geschikt voor
De trafo zet 220/230V netstroom om naar 12V laagspanning. Let bij installatie van inbouwspots of verandaverlichting op dat de trafo door het geboorde gat past.
LED transformator - Dimbaar 12-36W 12-42V 700mA 2.4GHz
Dimbare LED transformator is geschikt voor onze veranda inbouwspots met een vermogen van 3 watt per spot. De LED-transformator kan snel en eenvoudig worden aangesloten en wordt bestuurd door een 1-kanaals radiografische afstandsbediening. De LED-transformator wordt geleverd met een 12-poorts verdeler, waarmee maximaal 12 inbouwspots kunnen worden aangesloten.
Zorg ervoor dat alle aansluitingen van de 12-weg distributeur altijd in gebruik zijn met minimaal 4 spots en of worden aangevuld met jumpers anders functioneert de transformator niet.
• 2 jaar garantie
Op deze LED transformator ontvang je een uitgebreide 2 jaar all in garantie. Binnen deze 2 jaar worden defecte producten kosteloos vervangen. Kopen zonder zorgen.
• Traploos dimbaar
Deze LED transformator zet netspanning (220/230V) om in laagspanning 12V en is volledig traploos en geruisloos dimbaar van 100-0%. Altijd de juiste hoeveelheid licht.
• IP20 Stofdicht
Deze LED driver is IP20 stofdicht en dus niet waterdicht. Wil je de LED driver in een vochtige ruimte gebruiken? Plaats deze dan in een waterdichte lasdoos.
• Geschikt voor
De trafo zet 220/230V netstroom om naar 12V laagspanning. Let bij installatie van inbouwspots of verandaverlichting op dat de trafo door het geboorde gat past.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V DC |
| Uitgangsstroom | 7 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ 40° C |
Belangrijkste specificaties
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V DC |
| Uitgangsstroom | 7 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ 40° C |
Algemeen
| EAN | 8719323187993 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC, TÜV, SAA |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Aantal per omdoos | 1 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 31 mm |
| Lengte | 135 mm |
Installatie
| Koppelbaar | Ja |
|---|---|
| Geaard | Nee |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Kabel met stekker | Nee |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Digitaal dimmen |
|---|
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
Belangrijkste specificaties
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V DC |
| Uitgangsstroom | 7 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ 40° C |
Belangrijkste specificaties
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V DC |
| Uitgangsstroom | 7 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ 40° C |
Algemeen
| EAN | 8719323187993 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC, TÜV, SAA |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Aantal per omdoos | 1 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 31 mm |
| Lengte | 135 mm |
Installatie
| Koppelbaar | Ja |
|---|---|
| Geaard | Nee |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Kabel met stekker | Nee |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Digitaal dimmen |
|---|
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |

LED transformator - Dimbaar - 12-36 Watt 12-42V 700mA 2.4GHz inclusief 1-kanaals afstandsbediening
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| Dimmer geschikt voor type verlichting | LED |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 12V DC |
| Uitgangsstroom | 7 mA |
| Bedrijfstemperatuur | -10°C ~ 40° C |
Algemeen
| EAN | 8719323187993 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 2 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs, EMC, TÜV, SAA |
| Uitzondering garantie | Niet geïnstalleerd of gebruikt volgens de handleiding |
Verpakking
| Verpakkingstype | Doos |
|---|---|
| Aantal per omdoos | 1 |
Afmetingen & gewichten
| Breedte | 45 mm |
|---|---|
| Hoogte | 31 mm |
| Lengte | 135 mm |
Installatie
| Koppelbaar | Ja |
|---|---|
| Geaard | Nee |
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Kabel met stekker | Nee |
Overige specificaties
| Dimtechniek | Digitaal dimmen |
|---|
Kleur en materiaal
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |





