Trend - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 825 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten
Productinformatie

Trend - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 825 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten
Trend - LED Wandlamp met sensor - 10W 825lm - 3000K - Zwart
Op zoek naar een super functionele wandlamp die je ook als plafondlamp kunt gebruiken? Dan kies je voor deze Trend LED wandlamp. De wandlamp beschikt over zowel een bewegingssensor als schemerschakelaar. Hierdoor gaat de lamp alleen aan wanneer dat echt nodig is. De lamp is IP65 waterdicht en hierdoor geschikt voor alle vochtige en droge ruimtes. Door de lamp verbruikt 10 Watt om maar liefst 800 lumen aan licht te produceren.
Gebruik deze ovale wandlamp in de kelder, buiten, in de schuur of voor het verlichten van een tuinpad.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Gemaakt van polycarbonaat
Deze LED wandlamp is gemaakt van onderhoudsvrij polycarbonaat. Dit materiaal roest niet, blijft lang als nieuw en is eenvoudig schoon te maken. Perfect voor buiten dus.
• Wand- én plafondmontage
Door de veelzijdige vormgeving is de lamp geschikt voor zowel wand- als plafondmontage, waardoor hij op veel verschillende plekken buiten inzetbaar is — denk aan een overkapping, carport, buitenberging, garage of langs een oprit of tuinpad.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Trend - LED Wandlamp met sensor - 10W 825lm - 3000K - Zwart
Op zoek naar een super functionele wandlamp die je ook als plafondlamp kunt gebruiken? Dan kies je voor deze Trend LED wandlamp. De wandlamp beschikt over zowel een bewegingssensor als schemerschakelaar. Hierdoor gaat de lamp alleen aan wanneer dat echt nodig is. De lamp is IP65 waterdicht en hierdoor geschikt voor alle vochtige en droge ruimtes. Door de lamp verbruikt 10 Watt om maar liefst 800 lumen aan licht te produceren.
Gebruik deze ovale wandlamp in de kelder, buiten, in de schuur of voor het verlichten van een tuinpad.
• Gecombineerde bewegings- en schemersensor
De bewegingssensor en schemerschakelaar werken samen en zijn niet los van elkaar in te stellen. Via de sensor bepaal je zelf bij welk omgevingslicht de lamp op beweging reageert.
• Stof- en spatwaterdicht - IP65
Deze hoge IP-waarde beschermt uitstekent tegen vocht en stof. Je kunt de LED wandlamp dus zonder problemen in de badkamer, tuin en oprit gebruiken. Geen defecten door het weer.
• Warm witte lichtkleur - 3000K
Deze sfeervolle lichtkleur is zeer geschikt voor het verlichten van tuin en terras. Onze klanten omschrijven deze lichtkleur als een warme en knusse lichtkleur.
• Gemaakt van polycarbonaat
Deze LED wandlamp is gemaakt van onderhoudsvrij polycarbonaat. Dit materiaal roest niet, blijft lang als nieuw en is eenvoudig schoon te maken. Perfect voor buiten dus.
• Wand- én plafondmontage
Door de veelzijdige vormgeving is de lamp geschikt voor zowel wand- als plafondmontage, waardoor hij op veel verschillende plekken buiten inzetbaar is — denk aan een overkapping, carport, buitenberging, garage of langs een oprit of tuinpad.
• Moderne stijl
Door de strakke lijnen heeft de wandlamp een modern uiterlijk. Dit zorgt voor een tijdloos design, waardoor deze lamp past in vrijwel iedere woonstijl.
Belangrijkste specificaties
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 825 lm |
| Vervangend wattage | 28 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 825 lm |
| Vervangend wattage | 28 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Lengte verpakking | 213 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 20 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.289 |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Hoogte | 212 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte montageplaat | 119 mm |
| Lengte montageplaat | 212 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722713577 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 825 lm |
| Vervangend wattage | 28 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 825 lm |
| Vervangend wattage | 28 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Lengte verpakking | 213 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 20 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.289 |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Hoogte | 212 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte montageplaat | 119 mm |
| Lengte montageplaat | 212 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722713577 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
Downloads

Trend - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 825 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten

Trend - LED Wandlamp met sensor - 10 watt 825 lumen - Bewegingssensor en schemerschakelaar - 3000K warm wit licht - Zwart - IP65 voor binnen en buiten
Maak je bestelling compleet
Beoordeling
Belangrijkste specificaties
| IP-waarde | IP65 |
|---|---|
| Uitgangsspanning | 220-240V AC |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C ~ +40°C |
| Lichtstroom | 825 lm |
| Vervangend wattage | 28 W |
| Powerfactor | >0.90 |
| Frequentie | 50/60Hz |
Installatie
| Geaard | Ja |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240V AC |
| Geschikt voor binnen en buiten | Binnen & buiten |
| Past over centraaldoos | Nee |
Verpakking
| Breedte verpakking | 50 mm |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 125 mm |
| Lengte verpakking | 213 mm |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Aantal per omdoos | 20 |
Afmetingen & gewichten
| Gewicht (kg) | 0.289 |
|---|---|
| Breedte | 212 mm |
| Hoogte | 212 mm |
| Lengte | 45 mm |
| Breedte montageplaat | 119 mm |
| Lengte montageplaat | 212 mm |
Algemeen
| EAN | 8720722713577 |
|---|---|
| Merk | HOFTRONIC |
| Garantie | 5 jaar |
| Keurmerken | CE, RoHs |
| Uitzondering garantie | Niet gebruikt zoals omschreven in handleiding |
Sensor
| Verwisselbare sensor | Nee |
|---|---|
| Schemerschakelaar overschrijfbaar | Nee |
| Sensor instelbaar | Nee |
Lichtbron
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Kleurtemperatuur | 3000K |
| Lichtbron vervangbaar | Nee |
| Aantal lichtpunten | 1 |
| Schakelcycli | 50000 |
| Energielabel | |
| Lichtkleur | Warm wit |
| Stralingshoek | 140 ° |
| Kantelbaar | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Fitting | Ingebouwde LED |
| Inclusief lichtbron | Ja |
Kleur en materiaal
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |






