Set med 6 Layton Solcells Pollare - 3000K Varm vit - 900 Lumen - 6-12 brinntimmar - Belysning för Pollare - och cykelvägar - IP65 vattentät
Produktinformation

Set med 6 Layton Solcells Pollare - 3000K Varm vit - 900 Lumen - 6-12 brinntimmar - Belysning för Pollare - och cykelvägar - IP65 vattentät
6x Layton Solar Sockellampa - 3000K - 900 Lumen - 6-12 brinntimmar - IP65
• Monokristallteknik
Solpanelerna är tillverkade av monokristaller. Det gör att strålkastaren omvandlar solljuset till energi upp till 80% snabbare. Detta gör att trädgårdsstrålkastarna laddas även i skuggan.
• Lång brinntid från 6 till 12 timmar
Den långa batteritiden säkerställer att du kan njuta av den soldrivna belysningen i din trädgård, balkong eller uteplats hela kvällen.
• Kort laddningstid från 5 till 6 timmar
Vid soligt väder laddas spotlights på 5 till 6 timmar, vilket innebär att de lyser upp din trädgård effektivt och vackert på kvällen.
• Damm- och stänkskyddad - IP65
Tack vare den höga IP-klassningen kan inga fel uppstå på grund av fukt, damm, is eller snö. Så du kan njuta av din stämningsfulla solbelysning hela året och varje år.
• Skymningsbrytare
Solcellslampor är designade för att laddas under dagen med naturligt ljus. Eftersom det finns en skymningssensor i lampan tänds den automatiskt i skymningen. När solen går ner använder lampan den energi som har lagrats under dagen.
• Tillverkad av slitstark plast
Denna solcellslampa är tillverkad av slitstark plast. Därför kommer lampan att se ut som ny under lång tid och solcellslampan är lätt att rengöra.
• Skymningsbrytare
Solcellslampor är designade för att laddas under dagen med naturligt ljus. Eftersom det finns en skymningssensor i lampan tänds den automatiskt i skymningen. När solen går ner använder lampan den energi som har lagrats under dagen.
• 2 års garanti ingår
Du får en omfattande 2-årsgaranti på denna solstrålkastare. Defekter kommer att ersättas helt kostnadsfritt inom dessa 2 år. Köp utan bekymmer.
6x Layton Solar Sockellampa - 3000K - 900 Lumen - 6-12 brinntimmar - IP65
• Monokristallteknik
Solpanelerna är tillverkade av monokristaller. Det gör att strålkastaren omvandlar solljuset till energi upp till 80% snabbare. Detta gör att trädgårdsstrålkastarna laddas även i skuggan.
• Lång brinntid från 6 till 12 timmar
Den långa batteritiden säkerställer att du kan njuta av den soldrivna belysningen i din trädgård, balkong eller uteplats hela kvällen.
• Kort laddningstid från 5 till 6 timmar
Vid soligt väder laddas spotlights på 5 till 6 timmar, vilket innebär att de lyser upp din trädgård effektivt och vackert på kvällen.
• Damm- och stänkskyddad - IP65
Tack vare den höga IP-klassningen kan inga fel uppstå på grund av fukt, damm, is eller snö. Så du kan njuta av din stämningsfulla solbelysning hela året och varje år.
• Skymningsbrytare
Solcellslampor är designade för att laddas under dagen med naturligt ljus. Eftersom det finns en skymningssensor i lampan tänds den automatiskt i skymningen. När solen går ner använder lampan den energi som har lagrats under dagen.
• Tillverkad av slitstark plast
Denna solcellslampa är tillverkad av slitstark plast. Därför kommer lampan att se ut som ny under lång tid och solcellslampan är lätt att rengöra.
• Skymningsbrytare
Solcellslampor är designade för att laddas under dagen med naturligt ljus. Eftersom det finns en skymningssensor i lampan tänds den automatiskt i skymningen. När solen går ner använder lampan den energi som har lagrats under dagen.
• 2 års garanti ingår
Du får en omfattande 2-årsgaranti på denna solstrålkastare. Defekter kommer att ersättas helt kostnadsfritt inom dessa 2 år. Köp utan bekymmer.
Viktiga specifikationer
Viktiga specifikationer
| IP-hastighet | IP65 |
|---|---|
| Frekvens | 50/60Hz |
| Watt | 4.5 W |
| Ljusflöde | 900 lm |
| Driftstemperatur | -25°C ~ +45°C |
| Tidsknapp | Nej |
| Batteriets livslängd | 12 h |
| Laddningstid | 5-6 timmar |
Viktiga specifikationer
| IP-hastighet | IP65 |
|---|---|
| Frekvens | 50/60Hz |
| Watt | 4.5 W |
| Ljusflöde | 900 lm |
| Driftstemperatur | -25°C ~ +45°C |
| Tidsknapp | Nej |
| Batteriets livslängd | 12 h |
| Laddningstid | 5-6 timmar |
Sensor
| Typ av sensor | Skymningsbrytare |
|---|---|
| Överskrivningsläge för skymningssensor | Nej |
| Sensorinställningar justerbara | Nej |
Solenergi
| Typ av solpanel | Monokristallin |
|---|---|
| Solpanel justerbar | Nej |
Ljuskälla
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inklusive ljuskälla | Ja |
| Färg-temperatur | 3000K |
| Effekt per ljuskälla | 4.5 W |
| Ljuskälla utbytbar | Nej |
| Antal ljuspunkter | 1 |
| Ljus färg | Varm Vit |
| Typ av ljus | Indirekt |
| Strålvinkel | 360 ° |
| Vridbar | Nej |
| Livslängd | 50000 h |
| Dimbar | Nej |
| Uttag | Integrerad LED |
Färg och material
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Aluminium, Polykarbonat (PC) |
| UV-säkert | Ja |
Generell
| EAN | 8720365421792 |
|---|---|
| Märke | HOFTRONIC |
| Garanti | 2 år |
| Antal enheter | 6 |
| Certifikat | CE, RoHs, EMC |
| Undantag från garanti | Ej installerad eller använd enligt manualen |
Installation
| Placeringstyp | Golv |
|---|---|
| Lämplig för inomhus och utomhus | Utomhus |
Förpackning
| Typ av förpackning | Box |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Förpackningens höjd | 280 mm |
| Förpackningens längd | 270 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 4 |
Mått och vikter
| Bredd | 260 mm |
|---|---|
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 260 mm |
Viktiga specifikationer
| IP-hastighet | IP65 |
|---|---|
| Frekvens | 50/60Hz |
| Watt | 4.5 W |
| Ljusflöde | 900 lm |
| Driftstemperatur | -25°C ~ +45°C |
| Tidsknapp | Nej |
| Batteriets livslängd | 12 h |
| Laddningstid | 5-6 timmar |
Viktiga specifikationer
| IP-hastighet | IP65 |
|---|---|
| Frekvens | 50/60Hz |
| Watt | 4.5 W |
| Ljusflöde | 900 lm |
| Driftstemperatur | -25°C ~ +45°C |
| Tidsknapp | Nej |
| Batteriets livslängd | 12 h |
| Laddningstid | 5-6 timmar |
Sensor
| Typ av sensor | Skymningsbrytare |
|---|---|
| Överskrivningsläge för skymningssensor | Nej |
| Sensorinställningar justerbara | Nej |
Solenergi
| Typ av solpanel | Monokristallin |
|---|---|
| Solpanel justerbar | Nej |
Ljuskälla
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inklusive ljuskälla | Ja |
| Färg-temperatur | 3000K |
| Effekt per ljuskälla | 4.5 W |
| Ljuskälla utbytbar | Nej |
| Antal ljuspunkter | 1 |
| Ljus färg | Varm Vit |
| Typ av ljus | Indirekt |
| Strålvinkel | 360 ° |
| Vridbar | Nej |
| Livslängd | 50000 h |
| Dimbar | Nej |
| Uttag | Integrerad LED |
Färg och material
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Aluminium, Polykarbonat (PC) |
| UV-säkert | Ja |
Generell
| EAN | 8720365421792 |
|---|---|
| Märke | HOFTRONIC |
| Garanti | 2 år |
| Antal enheter | 6 |
| Certifikat | CE, RoHs, EMC |
| Undantag från garanti | Ej installerad eller använd enligt manualen |
Installation
| Placeringstyp | Golv |
|---|---|
| Lämplig för inomhus och utomhus | Utomhus |
Förpackning
| Typ av förpackning | Box |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Förpackningens höjd | 280 mm |
| Förpackningens längd | 270 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 4 |
Mått och vikter
| Bredd | 260 mm |
|---|---|
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 260 mm |

Set med 6 Layton Solcells Pollare - 3000K Varm vit - 900 Lumen - 6-12 brinntimmar - Belysning för Pollare - och cykelvägar - IP65 vattentät
Recension
Viktiga specifikationer
| IP-hastighet | IP65 |
|---|---|
| Frekvens | 50/60Hz |
| Watt | 4.5 W |
| Ljusflöde | 900 lm |
| Driftstemperatur | -25°C ~ +45°C |
| Tidsknapp | Nej |
| Batteriets livslängd | 12 h |
| Laddningstid | 5-6 timmar |
Sensor
| Typ av sensor | Skymningsbrytare |
|---|---|
| Överskrivningsläge för skymningssensor | Nej |
| Sensorinställningar justerbara | Nej |
Solenergi
| Typ av solpanel | Monokristallin |
|---|---|
| Solpanel justerbar | Nej |
Ljuskälla
| CRI | >80Ra |
|---|---|
| Inklusive ljuskälla | Ja |
| Färg-temperatur | 3000K |
| Effekt per ljuskälla | 4.5 W |
| Ljuskälla utbytbar | Nej |
| Antal ljuspunkter | 1 |
| Ljus färg | Varm Vit |
| Typ av ljus | Indirekt |
| Strålvinkel | 360 ° |
| Vridbar | Nej |
| Livslängd | 50000 h |
| Dimbar | Nej |
| Uttag | Integrerad LED |
Färg och material
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Aluminium, Polykarbonat (PC) |
| UV-säkert | Ja |
Generell
| EAN | 8720365421792 |
|---|---|
| Märke | HOFTRONIC |
| Garanti | 2 år |
| Antal enheter | 6 |
| Certifikat | CE, RoHs, EMC |
| Undantag från garanti | Ej installerad eller använd enligt manualen |
Installation
| Placeringstyp | Golv |
|---|---|
| Lämplig för inomhus och utomhus | Utomhus |
Förpackning
| Typ av förpackning | Box |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 270 mm |
| Förpackningens höjd | 280 mm |
| Förpackningens längd | 270 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 4 |
Mått och vikter
| Bredd | 260 mm |
|---|---|
| Höjd | 700 mm |
| Längd | 260 mm |





