NET Modulär kontakt - CAT6 - RJ45 - keystone - för internetkablar
Produktinformation

NET Modulär kontakt - CAT6 - RJ45 - keystone - för internetkablar
Produktinformation
NET Modulär kontakt - CAT6 - RJ45 - keystone - för internetkablar
Det finns många internetkablar på marknaden där det därför blir svårt att skilja vilken typ av kontakt du behöver för att förlänga kabeln. Denna CAT6 nätverksdistans är mycket lämplig för alla CAT6 nätverkskablar. Det är enkelt att Plug&Play-ansluta din internetkabel till en enhet eller annan internetkabel.
NET Modulär kontakt - CAT6 - RJ45 - keystone - för internetkablar
Det finns många internetkablar på marknaden där det därför blir svårt att skilja vilken typ av kontakt du behöver för att förlänga kabeln. Denna CAT6 nätverksdistans är mycket lämplig för alla CAT6 nätverkskablar. Det är enkelt att Plug&Play-ansluta din internetkabel till en enhet eller annan internetkabel.
Viktiga specifikationer
Alla specifikationer
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Förpackning
| Typ av förpackning | Hylsa |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 23 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Förpackningens längd | 36 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 500 |
Mått och vikter
| Bredd | 16.5 mm |
|---|---|
| Höjd | 22.5 mm |
| Längd | 36 mm |
Generell
| EAN | 4040849939631 |
|---|---|
| Märke | Goobay |
| Garanti | 2 år |
| Certifikat | CE, WEEE |
| Undantag från garanti | Används inte enligt beskrivningen i manualen |
Färg och material
| Färg | Grå |
|---|---|
| Material | Metall |
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Förpackning
| Typ av förpackning | Hylsa |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 23 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Förpackningens längd | 36 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 500 |
Mått och vikter
| Bredd | 16.5 mm |
|---|---|
| Höjd | 22.5 mm |
| Längd | 36 mm |
Generell
| EAN | 4040849939631 |
|---|---|
| Märke | Goobay |
| Garanti | 2 år |
| Certifikat | CE, WEEE |
| Undantag från garanti | Används inte enligt beskrivningen i manualen |
Färg och material
| Färg | Grå |
|---|---|
| Material | Metall |

NET Modulär kontakt - CAT6 - RJ45 - keystone - för internetkablar
Recension
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Förpackning
| Typ av förpackning | Hylsa |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 23 mm |
| Förpackningens höjd | 23 mm |
| Förpackningens längd | 36 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 500 |
Mått och vikter
| Bredd | 16.5 mm |
|---|---|
| Höjd | 22.5 mm |
| Längd | 36 mm |
Generell
| EAN | 4040849939631 |
|---|---|
| Märke | Goobay |
| Garanti | 2 år |
| Certifikat | CE, WEEE |
| Undantag från garanti | Används inte enligt beskrivningen i manualen |
Färg och material
| Färg | Grå |
|---|---|
| Material | Metall |





