USB-C naar HDMI kabel - 3840*2160p @ 60Hz & 3D - USB-C adapterkabel - 0,2 meter
Produktinformation

USB-C naar HDMI kabel - 3840*2160p @ 60Hz & 3D - USB-C adapterkabel - 0,2 meter
Produktinformation
USB-C naar HDMI kabel - 3840*2160p @ 60Hz & 3D - USB-C adapterkabel - 0,2 meter
Behöver du en adapter för din USB-C-kabel till HDMI-kabeln? Då är den här Plug&Play-adaptern perfekt för att ansluta dina kablar. Den här kabeln stöder upplösningar på 4K och 3D. Den är också bekväm att ta med sig på grund av sin lilla storlek. Mycket praktiskt att ha med sig i väskan överallt också.
USB-C naar HDMI kabel - 3840*2160p @ 60Hz & 3D - USB-C adapterkabel - 0,2 meter
Behöver du en adapter för din USB-C-kabel till HDMI-kabeln? Då är den här Plug&Play-adaptern perfekt för att ansluta dina kablar. Den här kabeln stöder upplösningar på 4K och 3D. Den är också bekväm att ta med sig på grund av sin lilla storlek. Mycket praktiskt att ha med sig i väskan överallt också.
Viktiga specifikationer
Alla specifikationer
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Förpackning
| Typ av förpackning | Påse |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Förpackningens höjd | 70 mm |
| Förpackningens längd | 90 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 200 |
Mått och vikter
| Vikt | 0.018 |
|---|---|
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Längd | 200 mm |
Generell
| EAN | 4040849385322 |
|---|---|
| Märke | Goobay |
| Garanti | 2 år |
| Certifikat | CE, WEEE |
| Undantag från garanti | Används inte enligt beskrivningen i manualen |
Färg och material
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Plast |
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Förpackning
| Typ av förpackning | Påse |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Förpackningens höjd | 70 mm |
| Förpackningens längd | 90 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 200 |
Mått och vikter
| Vikt | 0.018 |
|---|---|
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Längd | 200 mm |
Generell
| EAN | 4040849385322 |
|---|---|
| Märke | Goobay |
| Garanti | 2 år |
| Certifikat | CE, WEEE |
| Undantag från garanti | Används inte enligt beskrivningen i manualen |
Färg och material
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Plast |

USB-C naar HDMI kabel - 3840*2160p @ 60Hz & 3D - USB-C adapterkabel - 0,2 meter
Recension
Viktiga specifikationer
| Driftstemperatur | -20°C ~ +40°C |
|---|
Förpackning
| Typ av förpackning | Påse |
|---|---|
| Förpackningens bredd | 70 mm |
| Förpackningens höjd | 70 mm |
| Förpackningens längd | 90 mm |
| Kvantitet i förpackningen | 1 |
| Kvantitet mastercarton | 200 |
Mått och vikter
| Vikt | 0.018 |
|---|---|
| Bredd | 15 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Längd | 200 mm |
Generell
| EAN | 4040849385322 |
|---|---|
| Märke | Goobay |
| Garanti | 2 år |
| Certifikat | CE, WEEE |
| Undantag från garanti | Används inte enligt beskrivningen i manualen |
Färg och material
| Färg | Svart |
|---|---|
| Material | Plast |





