Utrymningsvägsetikett för nödbelysning i Tumu - Vägbeskrivning uppifrån/nerifrån/vänster/höger
Produktinformation

Utrymningsvägsetikett för nödbelysning i Tumu - Vägbeskrivning uppifrån/nerifrån/vänster/höger
Produktinformation
Utrymningsvägsetikett för nödbelysning i Tumu - Vägbeskrivning uppifrån/nerifrån/vänster/höger
Detta set med klistermärken för utrymningsvägar är tillverkat för Tumu nödbelysning. Setet består av pilar för varje riktning.
Utrymningsvägsetikett för nödbelysning i Tumu - Vägbeskrivning uppifrån/nerifrån/vänster/höger
Detta set med klistermärken för utrymningsvägar är tillverkat för Tumu nödbelysning. Setet består av pilar för varje riktning.
Viktiga specifikationer
Alla specifikationer
Viktiga specifikationer
| Arbetsspänning | 230 V |
|---|
Viktiga specifikationer
| Arbetsspänning | 230 V |
|---|
Other
| Tillämpningar | Kontor, Industri, Hälso- och sjukvård, Utbildning, Detaljhandel, Arkitektur, Gym, Lager |
|---|---|
| Rum | Hall, Carport, Veranda |
Färg och material
| Färg | Vit/Grön |
|---|
Product Details
| Antal enheter | 1 |
|---|
Generell
| EAN | 8720722716639 |
|---|---|
| Märke | HOFTRONIC |
| Garanti | 4 år |
| Certifikat | CE |
| Undantag från garanti | Ej installerad eller använd enligt manualen |
Viktiga specifikationer
| Arbetsspänning | 230 V |
|---|
Viktiga specifikationer
| Arbetsspänning | 230 V |
|---|
Other
| Tillämpningar | Kontor, Industri, Hälso- och sjukvård, Utbildning, Detaljhandel, Arkitektur, Gym, Lager |
|---|---|
| Rum | Hall, Carport, Veranda |
Färg och material
| Färg | Vit/Grön |
|---|
Product Details
| Antal enheter | 1 |
|---|
Generell
| EAN | 8720722716639 |
|---|---|
| Märke | HOFTRONIC |
| Garanti | 4 år |
| Certifikat | CE |
| Undantag från garanti | Ej installerad eller använd enligt manualen |

Utrymningsvägsetikett för nödbelysning i Tumu - Vägbeskrivning uppifrån/nerifrån/vänster/höger
Recension
Viktiga specifikationer
| Arbetsspänning | 230 V |
|---|
Other
| Tillämpningar | Kontor, Industri, Hälso- och sjukvård, Utbildning, Detaljhandel, Arkitektur, Gym, Lager |
|---|---|
| Rum | Hall, Carport, Veranda |
Färg och material
| Färg | Vit/Grön |
|---|
Product Details
| Antal enheter | 1 |
|---|
Generell
| EAN | 8720722716639 |
|---|---|
| Märke | HOFTRONIC |
| Garanti | 4 år |
| Certifikat | CE |
| Undantag från garanti | Ej installerad eller använd enligt manualen |





